Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 листопада, 14:56:30

За сприяння служби зайнятості можна стати навіть сироваром

30.01.2019   09:37Агенцiя

За допомогою служби зайнятості можна безкоштовно здобути не лише звичні всім робітничі професії, а й рідкісні, яким не навчають у жодному навчальному закладі області. Зокрема, можна стати вишивальницею, ковалем, бондарем, верхолазом і навіть сироваром.

До речі, на Чернігівщині працює 11 молокопереробних підприємств, яким час від часу потрібні кадри. Водночас навчальних закладів, де б вчилися на сироварів, в області немає.

Проте для служби зайнятості це не проблема. Вона може організувати професійне навчання для безробітних безпосередньо у роботодавця на підприємстві, у навчальних закладах як Чернігівської області, так і за її межами.

Крім того, Державна служба зайнятості має власну мережу навчальних закладів. Це сучасні центри професійно-технічної освіти з потужною навчально-виробничою базою європейського рівня. Такі заклади нині діють у 11 областях України.

Так, за направленням Семенівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці січня поїхала вчитися варити сири аж на Черкащину безробітна Світлана Покидько. Вчиться вона в Звенигородському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів. Під час теоретичного курсу безробітна освоїть технологію виробництва, технологічне устаткування, біохімію молока та молочних продуктів, мікробіологію молока, санітарію та гігієну, технохімічний контроль тощо. Потім, на виробничій практиці, яка проходитиме на ПрАТ «Новгород-Сіверський сирзавод», закріпить здобуті знання. Саме на це підприємство Світлана Покидько й буде працевлаштована після успішної здачі всіх іспитів.

Отже, якщо і ви бажаєте здобути затребувану на ринку працю професію, звертайтеся до будь-якого структурного підрозділу обласної служби зайнятості.


Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:10

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніна Коцур:

Ніна Коцур: "На сцені я живу" 13:05

Ім'я заслуженої артистки естрадного мистецтва України Ніни Коцур чернігівські шанувальники хорової та естрадної пісні вимовляють із захопленням. 35 років, як співає вона на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.

Перші підсумки бюджету участі у Городнянській ОТГ

Перші підсумки бюджету участі у Городнянській ОТГ 12:47

Перші підсумки реалізації проєктів бюджету участі у 2019 році підбили у Городнянській міській раді представники координаційної ради, громадські активісти й експерти громадського бюджету.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:42

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани 10:04

Відповідні проєкти рекомендуватиме до затвердження обласна архітектурно-містобудівна рада. Її чергове засідання провів 20 листопада начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Дмитрюк.