Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 лютого, 14:02:30

За сприяння служби зайнятості можна стати навіть сироваром

30.01.2019   09:37Агенцiя

За допомогою служби зайнятості можна безкоштовно здобути не лише звичні всім робітничі професії, а й рідкісні, яким не навчають у жодному навчальному закладі області. Зокрема, можна стати вишивальницею, ковалем, бондарем, верхолазом і навіть сироваром.

До речі, на Чернігівщині працює 11 молокопереробних підприємств, яким час від часу потрібні кадри. Водночас навчальних закладів, де б вчилися на сироварів, в області немає.

Проте для служби зайнятості це не проблема. Вона може організувати професійне навчання для безробітних безпосередньо у роботодавця на підприємстві, у навчальних закладах як Чернігівської області, так і за її межами.

Крім того, Державна служба зайнятості має власну мережу навчальних закладів. Це сучасні центри професійно-технічної освіти з потужною навчально-виробничою базою європейського рівня. Такі заклади нині діють у 11 областях України.

Так, за направленням Семенівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці січня поїхала вчитися варити сири аж на Черкащину безробітна Світлана Покидько. Вчиться вона в Звенигородському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів. Під час теоретичного курсу безробітна освоїть технологію виробництва, технологічне устаткування, біохімію молока та молочних продуктів, мікробіологію молока, санітарію та гігієну, технохімічний контроль тощо. Потім, на виробничій практиці, яка проходитиме на ПрАТ «Новгород-Сіверський сирзавод», закріпить здобуті знання. Саме на це підприємство Світлана Покидько й буде працевлаштована після успішної здачі всіх іспитів.

Отже, якщо і ви бажаєте здобути затребувану на ринку працю професію, звертайтеся до будь-якого структурного підрозділу обласної служби зайнятості.


Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

Туристична децентралізація громад Чернігівщини стала прикладом для колег з інших регіонів 10:02

Рецепт розвитку туризму у громаді потребує найкращих складових та компонентів.

Чернігівщина спортивна: підсумки 2018 року 09:43

Минулий рік був «урожайним» для чернігівських спортсменів: на чемпіонатах світу і Європи, інших міжнародних змаганнях для різних вікових категорій з олімпійських та неолімпійських видів спорту завойовано 124 медалі, з яких 57 — золоті. Крім того, на всеукраїнському рівні скарбничка області поповнилася 530 медалями, в тому числі 226 золотими.

Весняні канікули в більшості шкіл Чернігова будуть з 28 березня по 2 квітня

Весняні канікули в більшості шкіл Чернігова будуть з 28 березня по 2 квітня 09:40

У зв’язку з тим, що в більшості чернігівських шкіл розташуються виборчі дільниці на виборах Президента України (31 березня), канікули рекомендовано перенести.

Історія твориться сьогодні 09:30

18 лютого Чернігів долучився до всеукраїнської тихої акції "Ангели пам‘яті" на вшанування Героїв Небесної Сотні.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:07

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 лютого до 8:00 19 лютого 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини

Ляля Нетреба вважає ...

потрібно перевірити себе у списках виборців! потрібно перевірити себе у списках виборців! Саме час поцікавитися, чи внесені ви до списку виборців і чи зможете без проблем зробити своє волевиявлення.

Всі публікаціі