Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 квітня, 06:21:50

За сприяння служби зайнятості можна стати навіть сироваром

30.01.2019   09:37Агенцiя

За допомогою служби зайнятості можна безкоштовно здобути не лише звичні всім робітничі професії, а й рідкісні, яким не навчають у жодному навчальному закладі області. Зокрема, можна стати вишивальницею, ковалем, бондарем, верхолазом і навіть сироваром.

До речі, на Чернігівщині працює 11 молокопереробних підприємств, яким час від часу потрібні кадри. Водночас навчальних закладів, де б вчилися на сироварів, в області немає.

Проте для служби зайнятості це не проблема. Вона може організувати професійне навчання для безробітних безпосередньо у роботодавця на підприємстві, у навчальних закладах як Чернігівської області, так і за її межами.

Крім того, Державна служба зайнятості має власну мережу навчальних закладів. Це сучасні центри професійно-технічної освіти з потужною навчально-виробничою базою європейського рівня. Такі заклади нині діють у 11 областях України.

Так, за направленням Семенівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості наприкінці січня поїхала вчитися варити сири аж на Черкащину безробітна Світлана Покидько. Вчиться вона в Звенигородському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів. Під час теоретичного курсу безробітна освоїть технологію виробництва, технологічне устаткування, біохімію молока та молочних продуктів, мікробіологію молока, санітарію та гігієну, технохімічний контроль тощо. Потім, на виробничій практиці, яка проходитиме на ПрАТ «Новгород-Сіверський сирзавод», закріпить здобуті знання. Саме на це підприємство Світлана Покидько й буде працевлаштована після успішної здачі всіх іспитів.

Отже, якщо і ви бажаєте здобути затребувану на ринку працю професію, звертайтеся до будь-якого структурного підрозділу обласної служби зайнятості.


Валентина Федусь

Останні новини Чернігівщини

Перші вибори депутатів в ОТГ: Центрвиборчком назвав дату

Перші вибори депутатів в ОТГ: Центрвиборчком назвав дату 21:47

Центральна виборча комісія визначила дату проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ та сільських, селищних, міських голів у 66 об’єднаних територіальних громадах.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини 9 разів залучались до ліквідації пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини 9 разів залучались до ліквідації пожеж 16:46

Упродовж минулої доби підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 9 разів залучались до ліквідації пожеж, 4 з яких виникло у житловому секторі громадян та 5 в природних екологічних системах.

Патрульний, їдучи на службу, виявив імовірних порушників міграційного законодавства

Патрульний, їдучи на службу, виявив імовірних порушників міграційного законодавства 13:10

Вчора, опівдні, патрульний поліцейський, який їхав громадським транспортом на службу, звернув увагу на шістьох громадян характерної зовнішності. У поліцейського виникли підозри, що дані особи можуть незаконно перебувати на території України.

Знову ботулізм

Знову ботулізм 13:05

ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони України» повідомляє про новий випадок захворювання ботулізмом: в лікарню потрапив 43 - річний житель міста Чернігова. Стан хворого важкий.

Літературний конкурс

Літературний конкурс "Книга року – 2019" – розпочато 12:58

Перша презентація в межах цьогорічного конкурсу «Книга року – 2019» відбулася 16 квітня в центральній міській бібліотеці імені М.М. Коцюбинського.