Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 04:06:52

Пройшов перший з двох тренінгів "Публічні консультації як можливість впровадження належного діалогу "влада-громада"

30.11.2018   08:13Агенцiя

Тренінг проводить Громадянська мережа ОПОРА в рамках виконання проекту Відповідальне управління громадою спільно з Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".

Тренери - Наталія Висіканець та Зоя Лебідь.

Головна мета навчання - ознайомити учасників з інструментами ефективного залучення громадян до процесу ухвалення рішень.

Під час тренінгу обговорили такі питання:
- Що таке громадська участь та чому важливо залучати мешканців до процесу ухвалення рішень;
- Переваги та бар’єри залучення громадян до процесу ухвалення рішень;
- Законопроект «Про публічні консультації» та принципи належних консультацій;
- Тематика та учасники публічних консультацій;
- Інструменти публічних консультацій.

Учасники отримали посібники для організаторів процесів залучення громадян до ухвалення рішень та описані успішні приклади «Консультації, аналіз ситуації, спільне рішення: як залучати мешканців до розмови про місцеві справи».

Громадські консультації – це відкритий процес діалогу влади з мешканцями, що має на меті прийняття владою оптимальних рішень щодо суспільно важливих справ.

Захід відбувається в межах проекту «Відповідальне управління громадою» впроваджується Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа «ОПОРА» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» у партнерстві з Фундацією «Лабораторія соціальних досліджень та інновацій «Сточня» (Польща) та Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку».

   
Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.