Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 серпня, 09:12:10

Відповідальність сьогодні – якість життя завтра

22.09.2018   12:40Агенцiя

Кожного дня людина вмикає світло, воду, газ, користується теплом, та іншими благами цивілізації не замислюючись,як це вплине на майбутнє.

Питання раціонального використання вичерпних ресурсів, для багатьох взагалі здається не суттєвим, та таким, яке не потребує окремого виваженого підходу.

Питання субсидій взагалі нищить відповідальність адже не стимулює до зваженого та раціонального підходу до використання ресурсів.

Згідно інформації з відкритих джерел саме люди, які отримують субсидії не економлять ані воду, ані світло, ані газ. Як змінити цей підхід, та які методи економії обирати, так щоб не створювати дискомфорту обговорювали сьогодні учасники інформаційного заходу «Творимо разом майбутнє держави».
 
«Дорослі люди мають мати дорослий підхід до вирішення питань раціонального використання ресурсів. Усвідомлення власного впливу на ті чи інші проблемні питання підвищує рівень відповідальності в цілому. Сьогодні ми отримали інформацію, яка заставляє замислитись над тим, що ми залишимо у спадок дітям. Окрім того гостро стоїть питання економічного зростання, яке не можливо без енергетичної незалежності та сталого розвитку. Кожен крок на шляху до створення енергетично незалежної держави, це здобуток, і робити ці кроки потрібно нам з вами» - наголосила Зосименко  Тетяна, учасниця інформаційного заходу.

«Співпраця з навчальними закладами відкриває нові горизонти та активізує студентів до певних дій. Заощадження енергетичних ресурсів – це не дань моді, а необхідність і формування відповідальності в цьому питання здатне мобілізувати людей, та вплинути на рівень споживання. Довести рівень споживання до необхідного на противагу марнотратному, який спостерігається зараз» - зауважила місцевий координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець.

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0 19:01

Попередження: Фаворов Д., 23, Гітченко, 34, Максименко, 39, Мостовий, 49, Мілько, 56, Богданов, 66, Костишин (тренер), 82, Огіря, 87

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України 16:11

Боротьба танкістів за право називатися кращими серед оперативних командувань тривала майже тиждень. З цей час на загальновійськовому полігоні на Чернігівщині танкісти з чотирьох регіонів України продемонстрували влучність стрільби, вправність водіння, фізичну витривалість та моральну стійкість.

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно 13:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції (надалі - ГКІ) та попередження спалахів серед населення області триває.

Фотоконкурс

Фотоконкурс "Синергія Десни" 13:57

Деснянське басейнове управління водних ресурсів до Дня Десни проводить конкурс на краще фото річки, що протікає на Чернігівщині та є притокою Десни.

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу "РЛП "Міжрічинський" 12:04

Засідання конкурсної комісії провела виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова 15 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ