Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 серпня, 09:10:12

Сайти органів влади мають бути якісно наповненими

05.09.2018   08:37Агенцiя

Про те, як зробити сайти державних установ цікавішими та кориснішими для пересічного користувача, розповіли фахівці Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації на навчальному семінарі для представників райдержадміністрацій та ОТГ області.

Захід організований Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Під час тренінгу говорили про особливості комунікації з медіа. Зокрема працівники Департаменту радили розглянути можливість створення спеціальних інформаційних розсилок за певний період. Окремий акцент — робота в соціальних мережах.

Не оминули й тему розвитку місцевого мовлення. На сьогодні в області існує лише 6 місцевих радіомовників, з яких 3 – комунальних. Втім, переваги місцевого мовника очевидні.

Наголошувалося й на необхідності підтримки інформаційної кампанії щодо відключення аналогового мовлення.

Окрім того, був запропонований детальний аналіз усіх рубрик на сайтах РДА з рекомендаціями для подальшої роботи.

– Не зважаючи на реформування деяких підрозділів райдержадміністрації, на якість роботи це не має вплинути. Громадяни повинні отримувати оперативну та вичерпну інформацію про життєдіяльність свого району чи ОТГ, – зауважив в. о директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА Ігор Слезко.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 0:0 19:01

Попередження: Фаворов Д., 23, Гітченко, 34, Максименко, 39, Мостовий, 49, Мілько, 56, Богданов, 66, Костишин (тренер), 82, Огіря, 87

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України

Визначили кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України 16:11

Боротьба танкістів за право називатися кращими серед оперативних командувань тривала майже тиждень. З цей час на загальновійськовому полігоні на Чернігівщині танкісти з чотирьох регіонів України продемонстрували влучність стрільби, вправність водіння, фізичну витривалість та моральну стійкість.

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно

Щодо захворюваності на ГКІ. Офіційно 13:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє, що проведення комплексу заходів з профілактики захворювань на гострі кишкові інфекції (надалі - ГКІ) та попередження спалахів серед населення області триває.

Фотоконкурс

Фотоконкурс "Синергія Десни" 13:57

Деснянське басейнове управління водних ресурсів до Дня Десни проводить конкурс на краще фото річки, що протікає на Чернігівщині та є притокою Десни.

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу

Відбувся конкурс на посаду директора комунального закладу "РЛП "Міжрічинський" 12:04

Засідання конкурсної комісії провела виконуюча обов’язки голови Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова 15 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ