Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 16:22:21

Вік живи, вік учись...

09.07.2018   16:09

Такий висновок можна зробити після громадських обговорень "Моя громада - мій добробут?", що відбулися в Іванівська об'єднана територіальна громада.

Іванівська сільська бібліотека та Центр Взаємодії презентували резельтати опитування, яке проводилось в громаді для визначення ступеня задоволення мысцевих жителів рівнем реалізації реформи місцевого самоврядування. Саме оптування було анонімним, до нього залучались жителі громади з різних населених пунктів та різних сфер зайнятості.

Цікаво, що, все таки, наш менталітет все ще тяготіє до опосередеованості. Про це говорять і результати дослідження - близько 60% опитаних або не визначилися з відповіддю, або вказують на середній рівень. Та порадувало інше, що невоволених проведенням реформи місцевого самоврядування в громаді набагато менще, ніж тих, хто вважає, що в Іванівській ОТГ реалізація реформи є успішною.

І, якщо на початку зустрічі не всі могли навіть назвати визначення слова "самоврядування", то після громадських обговорень результатів (які, до речі, багатьох вивели із так званої "зони комфотру") залишився післясмак поінформованості та участі у чомусь важливому.

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.