Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 10:38:50

Презумпція талановитості дитини – головний меседж педагогічної серпневої конференції

22.08.2017   14:25Агенцiя

Обговорити Новий Державний стандарт початкової загальної освіти «Нової української школи» зібралися 21 серпня вчителі, методисти, науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів з усієї області на традиційній серпневій конференції.

За словами начальника Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Миколи Конопацького, цьогоріч захід проходить у новому форматі – відбувається декілька зустрічей за різними напрямами. Так, у цей же день у Ніжині відбулася конференція із суспільно-гуманітарних наук. До її роботи долучився і Ніжинський міський голова Анатолій Лінник.

Також у Чернігові стартував триденний тренінг «Інклюзивний простір. Практичні кроки».

22 серпня, у Ріпках відбувається зустріч педагогів природничо-математичного напряму. Підбиття ж підсумків усіх заходів відбудеться 28 серпня на заключному засіданні.

Ще одна новація цьогорічної серпневої конференції – спільна робота фахівців усіх рівнів освіти: від учителів початкової школи до наукових співробітників вищих навчальних закладів.

Серед основних питань зустрічі – практичне втілення проекту нового Державного стандарту початкової освіти в області, створення сучасного навчального середовища, підготовка вчителя в умовах реалізації новітніх стандартів тощо.

– Новий Держстандарт початкової загальної освіти — це старт реформи Нової української школи. Починаючи з 1-го вересня 2018 року всі першокласники будуть навчатися по-новому. Цьогоріч у нашій області працюватиме 4 пілотні школи (по одній у Чернігові, Прилуках, Ніжині та Ріпках), які вже набрали 8 класів для апробації нових стандартів, – зазначив Микола Конопацький.

Директор школи №25 м. Чернігова Наталія Кириленко розказала, що пілотні класи їхньої школи вже чекають на школярів. Організовано освітній простір – у класі нові парти-трансформери, зручні шафи, є ігровий куточок, де дитина зможе усамітнитися, коли в неї буде така потреба, нова інтерактивна дошка, до 1-го вересня з’явиться швидкісний інтернет. Наталія Кириленко зауважила: в класі 30 учнів, але бажаючих було значно більше. Серед новацій: знання подаватимуться цілісно з усіх предметів для формування у дитини єдиної картини світу та матимуть практичний характер. Навчання проходитиме в ігровій та руховій формах. Також цікаво, що 20% навчального часу вчитель зможе використовувати на власний розсуд, що дасть змогу педагогу творчо підійти до процесу навчання.

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 10:34

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1196 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 10:28

У малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

"Живописні переливи" 10:07

17 жовтня у МЦБ ім. Л.Забашти відбулося відкриття персональної виставки Алли Дякончук «Живописні переливи».

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785 09:44

Чернігівському туристично-інформаційному центру (ТІЦ) виповнюється рік. Заслуженим подарунком до першої річниці стало здобуття сертифікату на відповідність стандарту ISO-14785.

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права 09:35

Голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся з матерями та дружинами загиблих у зоні проведення АТОООС героїв Чернігівщини, членкинями громадської організації «Родина воїна».