Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 09:26:59

Навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації

15.05.2012   14:21

За напрямом 1501 "Державне управління" розпочалось сьогодні в центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів одразу для двох груп слухачів.

Першою групою стали секретарі сільських, селищних, міських рад. Навчання відкрив директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко, який повідомив слухачам про цілі і склад навчання.

Під час чотириденного навчання слухачі матимуть змогу взяти участь у конверсаторіумах, на яких будуть висвітлені проблеми ефективності діяльності управлінських органів і посадових осіб, реформи державної служби як вагомої складової реформ, спрямованих на модернізацію держави, правові засади державної реєстрації актів цивільного стану відповідно до положень сімейного законодавства та практики взаємодії органів виконавчої влади з політичними партіями та громадськими організаціями.

Про порядок заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру відповідно до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", зміни до законодавства щодо регулювання земельних відносин, а також про порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування секретарі дізнаються під час тематичних зустрічей та лекцій.

Перша сесія навчання розпочалась сьогодні також для керівників підрозділів у складі територіальних підрозділів Державної фінансової інспекції в Чернігівській області та спеціалістів, навчання для яких триватиме з 14 по 18 травня включно.
 
Під час тижневого навчання слухачі матимуть змогу взяти участь у конверсаторіумах, на яких будуть висвітлені питання додержання державних гарантій в оплаті праці, соціальних стандартів у сфері праці, порядку написання ділових листів, нових вимог діловодства та оформлення документів відповідно до інструкції з діловодства облдержадміністрації, порядку нарахування та перерахування внесків, виплат допомог, що сплачуються за рахунок Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, стратегії державної кадрової політики та ін.

Програмою навчання заплановано ряд лекцій і практичних занять, під час яких держслужбовці вивчатимуть нормативно-правові акти, що регламентують державне управління, принципи застосування права в державному управлінні та його принципи; ознайомляться з правовими засадами інвестиційно-інноваційної діяльності, практичними навичками роботи в Excel, особливостями проведення перевірок державних закупівель, типовими порушеннями при документуванні  результатів ревізій та реалізація матеріалів контрольних заходів та багато ін.

Для обох груп слухачів навчання продовжиться восени під час другої сесії, яка завершиться комп'ютерним тестуванням, що допоможе об'єктивно оцінити якість знань, засвоєних під час двох сесій.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 грудня до 8:00 13 грудня 2019 року.

Відбувся відкритий показ фільму

Відбувся відкритий показ фільму "Bellingcat: Правда в світі постправди" 08:47

З 25 листопада по 13 грудня на Чернігівщині проходить XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, тема якого – цифрові технології та захист прав людини у мережі.

Розпочалася операція

Розпочалася операція "Новорічна ялинка 2020" 08:36

Для посиленого контролю, щодо збереження зелених насаджень у святкові дні Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області розпочато проведення щорічної природоохоронної операції «Новорічна ялинка».

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн 08:29

Чернігівський окружний адміністративний суд, погодившись із позовними вимогами прокуратури, зобов’язав райдержадміністрацію вжити заходів до оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку під будівлею закладу освіти орієнтовною вартістю понад 850 тис. грн.

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом 08:14

Поліцейські затримали домашнього агресора, який погрожував зброєю правоохоронцям.