Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 08:20:26

У Навчально-науковому інституті управління та адміністрування пройшов півфінал конкурсу творчих та наукових робіт "Чернігів – майбутній"

05.12.2016   07:47

У Навчально-науковому інституті управління та адміністрування в рамках фестивалю учнівської молоді «Сонячні промені-2016» серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова відбувся півфінал конкурсу творчих та наукових робіт на тему: «Чернігів – майбутній».

Захід відбувся в центральному корпусі Чернігівського національного технологічного університету, куди були запрошені учасники конкурсу, їх наукові керівники, а також директори шкіл.

З вітальним словом виступив директор ННІ управління та адміністрування Стрілець Микола Іванович та подякував присутнім за участь у конкурсі, побажав натхнення і творчих злетів.

Модератор конкурсу Жидок В.В. представила склад журі, після чого було надано слово учасникам для презентації своїх робіт.

Склад конкурсного журі:

Шкарлет С.М. – ректор ЧНТУ, професор, д.е.н., заслужений діяч науки і техніки України;

Мельник О.Є. – проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, к.філос.н., доцент;

Стрілець М. І. – директор Навчально-наукового інституту управління та адміністрування, к. держ.упр., доцент;

Пономаренко С.І. – декан факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення, к.е.н., доцент;

Забаштанський М.М. – декан факультету життєдіяльності, природокористування і туризму, к.е.н., доцент;

Ітченко Д.М. – заступник декана факультету проектного менеджменту, управління якістю та життєзабезпечення, к.т.н., викладач;

Жидок В.В. – завідувач кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики, к.е.н., доцент;

Ткач Ю.М. – завідувач кафедри кібербезпеки та математичного моделювання, к. пед. н., доцент;

Коваль П.Ф. – завідувач кафедри туризму, к.е.н., доцент;

Холодницька А.В. – к.е.н., доцент кафедри управління персоналом та економіки праці.

На конкурс було надіслано 46 робіт за трьома номінаціями: презентація, творче есе та відеоролик. До розгляду приймались як індивідуальні, так і командні роботи. За підсумками першого туру журі обрало 17 кращих проектів, які і були презентовані у півфіналі конкурсу, а саме:

1. Бондар Олександр, учень ЗОШ №7 («Я-директор успішної компанії. Що б зробив для рідного міста, суспільства, країни»).

2. Михайловська Аліна, учениця колегіуму №11 («Я-майбутній керівник»).

3. Волошко Юлія, учениця ліцею № 22 («Біологічні методи очистки стічних вод»).

4. Колективна робота учнів ЗОШ №5 («Зупинка громадського транспорту – джерело інформації для туристів»).

5. Авдієнко Валентин, Арищенко Анна, Макаренко Олександр, Махотко Марія, Сочинська Поліна, учні СЗОШ №2 («Туристичні родзинки Чернігова та основні напрями розвитку галузі»).

6. Кулик Анжела, учениця ЗОШ №4 («Соціальні мережі та їх роль у формуванні громадської думки»).

7. Понтер Діана, учениця колегіуму №11 («Туристичні родзинки Чернігова»).

8. Барвинок Марія, учениця ліцею №15 («Адсорбція вугіллям як ефективний метод очищення стічної води від фенолу»).

9. Лукашенко Дмитро, учень Чернігівського інформаційно-технологічного ліцею №16 («Ідеї для безпечного, комфортного проживання та творчого розвитку особистості у місті Чернігові»)

10. Пономаренко Т., Кудрик Є., Дусь М., учні ЗОШ №19 («Ялівщина у спадок містянам»).

11. Жданова Дар’я, учениця ЗОШ №19 («Чого боїться вулиця Гонча»).

12. Падій Владислав, учень ЗОШ №20 («Чернігів - місто 13 століть»).

13. Колективна робота учнів ЗОШ №6 («Про шкоду соціальних мереж»).

14. Кущик Богдан, Головко Дмитро, Павленко Юрій, учні ЗНЗ № 9 («Збереження довкілля міста Чернігова та здоров’я людини»).

15. Іванов Анатолій, учень ЗСШФМП №12 («Що б я зробив для рідного міста, країни, суспільства»).

16. Ісупов Владислав, учень ЗНЗ №18 («Бренд міста Чернігова»).

17. Колективне відео учнів ЗОШ №29 («Туристичні родзинки Чернігова (для людей з вадами зору»).

Учасники конкурсу показали високий рівень знань, креативне мислення, творчий підхід до вирішення проблем м. Чернігова, цікаві ідеї по впровадженню своїх проектів.

Після виступів конкурсанти отримали дипломи, інформаційні матеріали про Чернігівський національний технологічний університет, пам’ятні подарунки та солодощі.

Щиро дякуємо всім учасникам, їх науковим керівникам та директорам навчальних закладів за участь у конкурсі та креативні ідеї. Бажаємо подальших успіхів, нових звершень і досягнень та чекаємо їх у стінах нашого університету.

Фінал фестивалю та урочисте нагородження переможців конкурсу творчих та наукових робіт відбудеться 14 грудня о 16:00 у Чернігівському міському Палаці культури.

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.