Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 07:20:17

Працівники Управління поліції охорони провели пізнавальну зустріч з учнями

13.10.2016   07:55

Начальник відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони Чернігівської області майор поліції Олександр Граб та провідний психолог Роман Саченко навчали школярів азам безпечної поведінки.

З приходом осені в навчальних закладах лунають шкільні дзвінки, запрошуючи дітей у захоплюючий світ знань. Правоохоронці також поспішають розповісти й нагадати підростаючому поколінню про заходи безпеки.

- Професія поліцейського – дуже відповідальна та нелегка, часом буває і небезпечна. Поліція охорони служить надійним щитом у боротьбі зі злочинністю, дбає про публічний порядок та безпеку громадян в цілому, - розповів майор поліції Олександр Граб на початку бесіди з дітлахами. Під час зустрічі роз’яснював школярам алгоритми дій безпечної поведінки на вулиці, в громадському транспорті, у школі. Розповів як потрібно себе поводити у разі виникнення небезпечної ситуації, разом з дітьми згадали номери телефонів служб екстреного виклику.

Психолог Роман Саченко ознайомив школярів з правилами поведінки в під’їздах будинків та ліфтах з незнайомими людьми, також дитячу увагу було зосереджено на поведінці дитини вдома без дорослих. Розглядали та обговорювали різні ситуації: як діяти, коли дзвонять чи стукають в двері, як правильно спілкуватися по телефону. Для закріплення матеріалу в ігровій формі психолог провів з дітьми тренінгову вправу під назвою «Я захищений вдома» та протестував дітей на тему: «Я вмію говорити по телефону».

Хлопчики та дівчатка брали активну участь в незвичайному уроці, жваво відповідали на запитання лекторів та задавали свої питання, уточнювали, цікавилися та робили висновки з своєї поведінки. Кожен хотів себе проявити та продемонструвати набуті знання.

Після уроку правоохоронці продемонстрували школярам на подвір’ї екіпіровку та спецзасоби поліцейських охорони. Усі бажаючі мали змогу приміряти захисні шоломи, вдягти бронежилети, потримати в руках наручники, кийки, також спробували попрацювати з металошукачами. Жвавий інтерес викликав службовий автомобіль поліції охорони – діти утворювали чергу з бажаючих посидіти за кермом транспортного засобу, дозволили учням також ввімкнути проблискові маячки і спеціальний звуковий сигнал. Дітлахи були у захваті та із задоволенням позували перед фотокамерою.

Учні отримали на згадку про цю зустріч не тільки приємні враження, а й сувеніри з символікою поліції охорони. Для батьків та вчителів поліцейські охорони залишили інформаційно-рекламну продукцію для ознайомлення зі спектром послуг, що надає поліція охорони.

На закінчення зустрічі співробітники поліції охорони побажали дітлахам міцного здоров'я, добре вчитися й завжди поважати та слухатися своїх батьків та вчителів, а також пам'ятати та виконувати правила поведінки.

Класний керівник Ганна Капелюха з учнями подякували правоохоронцям за змістовну, цікаву та пізнавальну зустріч. Задоволені та сповнені позитивними емоціями діти з вигуками: «До побачення, приїздіть до нас ще!» проводжали від’їжджаючий автомобіль поліції охорони.

Такі профілактичні бесіди дуже важливі та необхідні. Спілкування поліцейських охорони з дітьми сприяє формуванню у підростаючого покоління позитивної думки щодо правоохоронної системи в цілому та почуття поваги до професії поліцейського. Дітям важливо знати, що поліцейський є надійним захисником, який охороняє громадський спокій, бореться зі злочинністю та завжди готовий прийти на допомогу.

- Хочеться, щоб кожна дитина зростала з розумінням та дотриманням певних правил поведінки у суспільстві, засвоїла свої права та обов’язки перед тим, як зробити крок у доросле життя і завжди змогла знайти вихід у складній життєвій ситуації, – зазначив начальник Управління поліції охорони в Чернігівській області Олег Гронь.

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.