Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 06:09:13

Щоб засуджені не скоювали після звільнення повторні злочини, в колоніях Чернігівщини їм дають професію, яка користується попитом

02.03.2016   15:25Агенцiя

Відповідно до сучасних вимог, професійне навчання і підготовка засуджених в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області проводиться з урахуванням результатів моніторингу потреби в робочих кадрах підприємств і організацій Чернігівської області.

На сьогодні в установах виконання покарань Чернігівщини готують робітників з найбільш затребуваними робочими спеціальностями в регіоні -  «швачка», «електрозварювальник», «слюсар» і «муляр».

На підприємстві Чернігівської виправної колонії (№ 44) працевлаштовано понад 120 засуджених, які мають можливість отримати спеціальність в навчальному центрі при виправній установі. Для них створені всі необхідні умови: комп`ютерні класи, навчальні бібліотеки, позакласні гуртки творчості та консультації вчителів та майстрів.

Засуджені, що пройшли навчання в професійно-технічному училищі Прилуцької виховної колонії та навчальному центрі Чернігівської виправної колонії (№ 44), добре знають правила техніки безпеки, технології виробництва та правила роботи з інвентарем та інструментами.

Отримані знання та навички є дуже корисними для громадян, які звільняються з місць позбавлення волі. Адже наявність професії, затребуваної на ринку праці – успішна запорука подальшої ресоціалізації.

Останні новини Чернігівщини

На

На "Кришталі року-2019" Ніжинська міська ОТГ отримала свій "Бюджетний Оскар" 16:33

19 листопада відбулося нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості "Кришталь року-2019".

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови 16:22

«Ну що б, здавалося, слова…» – в музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулася V імпреза – літературно-музична композиція студентського поетичного театру «Словотвір».

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:10

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніна Коцур:

Ніна Коцур: "На сцені я живу" 13:05

Ім'я заслуженої артистки естрадного мистецтва України Ніни Коцур чернігівські шанувальники хорової та естрадної пісні вимовляють із захопленням. 35 років, як співає вона на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.