Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 05:01:01

Відбулася четверта науково-практична конференція "Фльорівські читання"

16.10.2015   08:11Агенцiя

Традиційна, вже четверта науково-практична конференція "Фльорівські читання" відбулася 15 жовтня у Навчально-науковому‪ ‎Інституті історії‬ ‪‎ЧНПУ‬ імені Т.Г. Шевченка.

На її відкритті з вітальними слова виступили перший проректор, проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Дятлов В.О. та директор інституту, проф. Коваленко О.Б. На пленарному засіданні доповідь В.О. Дятлова була присвячена першому університетському проекту в Чернігові від 1786 р., який так і не був реалізований, а доповідь завідувача кафедри педагогіки і методики викладання історії та суспільних дисциплін проф. Боровика А.М. стосувалася дільності та долі Леоновського Л.Є. - одного з ректорів Чернігівського учительського інституту, який буде наступного року святкувати 100-річчя заснування, а доповідь заступника директора з навчальної роботи, доц. Гаврилова В.М. - середній освіті на Чернігівщині 1950 - 1955 рр.

Працювали 2 секції - з історії освіти на Чернігівщині та з актуальних проблем навчання і виховання. Загалом було заявлено 44 доповіді.

Результати роботи наукового форуму будуть відображені у збірнику матеріалів конференції, який буде видано до кінця 2015 р.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».