Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 21:08:25

Президент України, меценат та засновник Президентського фонду "Україна", Леонід Данилович Кучма вручив стипендії найкращим студентам ЧНТУ. ФОТОрепортаж

15.10.2015   13:31

Вже шостий рік поспіль Леонід Данилович Кучма вручає стипендії від імені свого благодійного фонду "Україна" кращим студентам Чернігівського національного технологічного університету.

Перед врученням стипендій з вітальним словом виступив ректор Чернігівського національного технологічного університету, Сергій Миколайович Шкарлет:
«Шановні студенти та колеги, вже кілька років поспіль, восени, наш університет чекає великого свята. І не тільки тому, що першого вересня розпочинаються заняття, і не тому, що цілий ряд визначних подій відбувається в нашому університеті саме протягом осені. А тому, що восени до нас з урочистою місією приїздить наш шановний земляк, Президент України - Леонід Данилович Кучма. Шановний Леонід Данилович, колектив університету разом із викладачами, студентами та їх батьками завжди з високою шаною, повагою та подякою ставиться до тієї видатної ролі, яку ви відіграєте в долі нашої молоді та дітей, очолюючи благодійний фонд "Україна" і підтримуючи його. А ще впродовж двох років поспіль ви стоїте на захисті нашої держави, зберігаєте її та намагаєтесь забезпечити для всіх нас мирне небо над головою. Тому ми бажаємо вам доброго здоров'я, творчої наснаги та успіхів. Бережіть себе, шановний Леонід Данилович».

Після вітального слова ректора ЧНТУ ведучі запросили на сцену Президента України, мецената та засновника Президентського фонду "Україна", Леоніда Даниловича Кучму. Він, у свою чергу, також сказав кілька вітальних слів, після чого урочисто вручив президентські стипендії п'яти кращим студентам нашого університету:
«Я завжди перед вами великих речей не казав, бо розумію, що ви всі тут досвідчені та освічені люди, тим паче у вас прекрасний професорсько-викладацький склад університету. Тому, насамперед, я з великою радістю хочу сказати, що мені дуже приємно знов знаходитись у стінах цього університету, а по-друге, я хочу вас привітати з наступаючим святом, адже завтра Україна святкує "День захисника вітчизни". Це свято у наші дні має особливе значення, бо в Україні іде війна, при тому не громадянська. Сьогодні у нас начебто мир, але, як кажусь, коли є мир, то треба готуватись до війни. Так сталось, що ми до цього були не готові, на великий жаль. Мене часто питають: що буде завтра на Донбасі? І я відповідаю, що про це знає лише Господь Бог і Володимир Путін. Господь Бог не чує нас, нажаль, ну а до Путіна ми ще з вами не достукались, але ми намагаємось це зробити, бо хочемо, щоб на нашій землі був мир. Це було невеличке вступне слово, ну а зараз я з великою радістю хочу вручити стипендії найкращим студентам ЧНТУ». 

Стипендіатами цього річ стали студенти різних напрямів та спеціальностей:
- Шоломій Юрій Євгенович, студент 5-го курсу, факультет електронних та інформаційних технологій
- Матюшкін Олександр Олександрович, студент 4-го курсу, факультет електронних та інформаційних технологій
- Цеков Богдан Володимирович, студент 4-го курсу, механіко-технологічний факультет
- Синенко Марія Олександрівна, студентка 5-го курсу, механіко-технологічний факультет
- Дерій Ольга Юріївна, студентка 3-го курсу, обліково-економічний факультет.

На знак пошани та вдячності стипендіати подарували Леоніду Даниловичу картину з мальовничим пейзажем Чернігівського краю, щоб Президент ще довгі роки поспіль милувався ним.

Після вручення стипендій Леонід Данилович відповів на запитання студентів та співробітників університету.

По закінченню інтерактиву почесні гості мали змогу оцінити творчі таланти студентів університету. І як завжди, Президент поїхав з університету з радістю в очах позитивними емоціями та вірою в мирне майбутнє рідної України.

ФОТО Віктора Кошмала

До теми: Студенти ЧНТУ отримали по 10800 грн. від Леоніда Кучми. ВІДЕО

У Чернігові Л.Кучма вручив стипендії студентам і взяв участь у презентації книги
Нові піаніно для музичних закладів Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.