Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 17:20:35

Учні чернігівської школи №17 дізнались про засади енергозбереження

17.09.2015   16:50Агенцiя

Інформаційна зустріч «Енергозбереження – що і від кого залежить» відбулася 17 вересня з учнями Чернігівської вечірньої загальноосвітньої школи № 1 I–III ступенів.

Захід, організований Громадянською мережею ОПОРА, відвідало близько 20 учнів та викладачі.

Бесіду з елементами інтерактивного заняття та подальшим обговоренням проводила місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталія Висіканець, яка попередньо була запрошена шкільним психологом – Наталією Ющенко.

Наталія Висіканець розпочала обговорення з питання використання альтернативних джерел енергії, пошуку більш економічних та ефективних шляхів використання ресурсів.

«Учні повинні концентрувати власну увагу не тільки на іграх і відпочинку, а й на важливих сьогодні поняттях, таких як енергоефективність та енергозбереження. За допомогою активізації їхньої уваги в цьому сприйнятливому віці можна в майбутньому отримати небайдужих та активних громадян, для яких важливий раціональний розподіл ресурсів, а особливо ефективний їх розподіл та пошуки альтернативних джерел енергії», – переконує Наталія Висіканець.

Учасникам було роз’яснено особливості активного використання засад енергозбереження, мотиви його впровадження у всі сфери життєдіяльності та ролі кожного громадянина в цьому процесі. Після отриманої інформації учні змогли зробити власні висновки, а також визначили важливість реалізації заходів з енергоефективності та енергозбереження.

Окрім визначення особливостей енергозбереження та активного обговорення пов’язаних з цим питань, всі учасники заходу отримали буклети «Чиста енергія – чисте майбутнє» та інформаційні плакати від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», які вони зможуть показати своїм друзям та батькам, повернувшись з занять.

Марія Стронська

Останні новини Чернігівщини

Фейсбучний мікс до кави. Післяобідній №4

Фейсбучний мікс до кави. Післяобідній №4 16:46

Сьогодні у дайджесті ми обговорюємо транспортні перевезення, стосунки, модний показ за участі вихованців Чернігівського РНЦ, сварки і багато чого іншого.

Конференція «Роль мистецтва в духовних, соціальних та педагогічних комунікаціях:  історичний та сучасний вимір»об’єднує Україну

Конференція «Роль мистецтва в духовних, соціальних та педагогічних комунікаціях: історичний та сучасний вимір»об’єднує Україну 15:18

Всеукраїнська міжпредметна науково-практична конференція «Роль мистецтва в духовних, соціальних та педагогічних комунікаціях: історичний та сучасний вимір» відбулася у Чернігові 8-9 грудня.

СБУ затримала місцевого мешканця, який зберігав боєприпаси з району АТО

СБУ затримала місцевого мешканця, який зберігав боєприпаси з району АТО 15:13

Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією затримали мешканця селища Гончарівське, який зберігав боєприпаси, вивезені з району проведення антитерористичної операції.

На вимогу прокуратури виконано судове рішення про сплату 300 тис. грн. податкового боргу

На вимогу прокуратури виконано судове рішення про сплату 300 тис. грн. податкового боргу 15:10

Прокуратурою області постійно контролюється хід виконання судових рішень, ухвалених за позовами прокурорів.

Обережно, відкриті люки!

Обережно, відкриті люки! 15:02

На території міста Чернігова розташовано близько 100 тис. оглядових колодязів, за експлуатацію яких відповідають декілька організацій та приватні особи, у власності яких ці колодязі перебувають.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини