Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 жовтня, 17:10:26

Відбулась Міжрегіональна Школа-Тренінг для тренерів "Разом ми можемо"

17.08.2015   12:38Агенцiя

14-17 серпня в Чернігові відбулась Міжрегіональна Школа - Тренінг для тренерів "Разом ми можемо". Захід відбувався в рамках проекту «Пілотна ініціатива сприяння зайнятості внутрішньо переміщених жінок», який реалізує ГО «Фундація прав людини».

Учасники школи - лідери громадських організацій, жінки –переселенці, соціальні працівники та журналісти з п’яти областей України (Вінницької, Донецької, Луганської, Кіровоградської, Чернігівської) обмінялися досвідом роботи, отримали нові знання та навички, визначили принципи подальшого співробітництва та пріоритетні напрямки роботи в регіонах в царині підтримки жінок-вимушених переселенців.

Унікальністю проекту є те, що учасники отримали конкретні навички щодо інтеграції жінок-переселенців за допомогою розвитку на новому місці проживання власних бізнес-ідей. Крім того, майбутні тренери мали змогу об’єднатися у групи взаємної підтримки то розробити власний особистий план розвитку, - зазначає керівник проекту Євген Фомін.

На думку представниці Посольства Польщі в Україні - радника Иоанни Юревич – допомога в працевлаштуванні та самореалізації жінок-вимушених переселенців і є запорукою дотримання та реалізації прав та свобод людини. Важливим є те, що учасниці змогли побачити приклади успішної професійної реалізації представниць Кіровоградської студії «Світ креативу».

«Цікаво, корисно, позитивно!» - так оцінила тренінг для тренерів Юлія Шихат-Саркісова, представниця ВОПО «Джерело надії», Вінницька область. «Надзвичайно корисними стало для мене не тільки набуття навичок складання SWOT-аналізу та бізнес-плану в цілому, а використання арт-терапії, як методу реабілітації вимушених переселенців».

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж 15:21

Упродовж минулої доби в підрозділах Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини на чергуванні перебувало 187 чоловік особового складу, 59 одиниць основної та спеціальної техніки.

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності 14:43

У провадженні Господарського суду Чернігівської області знаходиться справа № 927/94/19 за позовом DTEK HOLDINGS LIMITED (ДТЕК ХОЛДІНГС ЛІМІТЕД), за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: Державної фіскальної служби України, до BLACKBERRY LIMITED (Блекберрі Лімітед) та фізичної особи – підприємця Антоненко Олександра Володимировича про припинення порушення прав інтелектуальної власності.

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО 12:23

З «Оптикою Бога» прийшла до чернігівських студентів письменниця та видавчиня, яка увійшла до ТОП-100 найуспішніших жінок України - Мар’яна Савка. Вона стала однією з учасниць міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Литаври».

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 12:03

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції у вересні 2019 р. в області, як і в Україні, становив 100,7%.

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів 11:48

Проекти-переможці цьогорічного голосування в Бюджеті участі оголошені та затверджені робочою групою 15 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини