Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 серпня, 15:30:00

Недопущення рецидивної злочинності серед молоді

08.08.2015   10:37

Становлення України як демократичної, правової, соціальної держави зумовлює необхідність удосконалення системи нагляду й проведення соціальної роботи з особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням, та засудженими до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, впровадженню корекційних програм і методик стосовно зниження рівня рецидивної злочинності серед молоді.

Основними складовими роботи спеціалістів Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівників Чернігівського міського відділу кримінально - виконавчої інспекції УМВС України в  Чернігівській області є оцінка, планування і контроль за поведінкою молодої особи, яка перебуває на обліку.

Важливим компонентом цієї роботи є контроль за ефективністю заходів індивідуальної профілактики.

Однак, окрім індивідуальних заходів, у практиці названих структур використовується і групова робота.

Молоді особи, засуджені до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, були залучені до участі у лекційно – тренінговій роботі за участю Павла Короткова - психолога Клініки, дружньої до молоді, та Ніни Яковенко - провідного фахівця із соціальної роботи ЧМЦСССДМ, яка проводилась 4 серпня на базі Чернігівського міського відділу КВІ.

Метою заходу була профілактика соціально-небезпечних хвороб, подолання їх наслідків, збереження репродуктивного здоров’я, утвердження цінностей здорового способу життя тощо.

Останні новини Чернігівщини

24 серпня - День незалежності України

24 серпня - День незалежності України 09:05

Історію України прийнято відраховувати з моменту створення Київської держави в 9 столітті.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Міфологічні мотиви та образи в українському мистецтві" 15:37

23 серпня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана з нагоди Дня незалежності України відбулось відкриття виставки «Міфологічні мотиви та образи в українському мистецтві».

У Чернігові відзначили День Державного Прапора

У Чернігові відзначили День Державного Прапора 15:06

П’ятнадцять років тому на знак глибокої поваги українців до одного з основних символів держави був підписаний Указ Президента про встановлення Дня Державного Прапора України.

Призначено керівника комунального закладу РЛП

Призначено керівника комунального закладу РЛП "Міжрічинський" 13:29

Виконуючим обов’язки директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради призначено Сергія Кошового.