Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 травня, 20:54:57

Проведено тренінг–практикум на тему "Холодний батик"

15.06.2015   11:31Агенцiя

З метою покращення професійної майстерності викладачів образотворчого мистецтва початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області, обласним методичним центром навчальних закладів культури і мистецтв підготовлено та проведено тренінг–практикум, для викладачів образотворчого мистецтва, який днями відбувся у приміщенні Чернігівської дитячої художньої школи.

Обласний тренінг-практикум на тему «Холодний батик» спрямований допомогти викладачам методично правильно побудувати навчальний процес, орієнтуючи їх на викладання предметів, передбачених програмою, розширити базові відомості про технологію виготовлення холодного батика.

При проведенні теоретичних та практичних занять була розкрита тема предмету за вибором художніх відділень «Батик».

З вітальним словом до учасників тренінгу–практикуму звернулись заступник директора обласного методичного центру Світлана Сакір та директор Чернігівської дитячої художньої школи Марія Рибіна-Ткач.

З лекцією про розвиток та історію виникнення холодного батику виступила методист з образотворчого мистецтва обласного методичного центру Анна Ібрагімова, яка також представила презентацію з технології виготовлення батика. З представлених відеоматеріалів викладачі мали змогу ознайомитися з базовими відомостями щодо технологій та художніх особливостей батику, провідними майстрами, що працюють в даній техніці та їх роботами.

Для учасників тренінгу-практикуму керівник студії «Ренесанс» Маргарита Таішева провела майстер-клас з технології виготовлення холодного батика.

Під час проведення тренінгу-практикуму викладачі образотворчого мистецтва області мали змогу ознайомитися з методичною літературою.

Заняття тренінгу-практикуму пройшли на високому рівні.

В результаті проведення обласного тренінгу-практикуму з предмету за вибором, викладачі шкіл естетичного виховання змогли окрім теоретичного багажу знань збагатитися ще й практичним досвідом створення холодного батика, що стане у нагоді в їх подальшій роботі.

Останні новини Чернігівщини

Поповнили знання присутніх стосовно питань розробки елементів плану управління річковим басейном

Поповнили знання присутніх стосовно питань розробки елементів плану управління річковим басейном 15:47

21 травня відбувся семінар-навчання для спеціалістів галузі всіх рівнів: від працівників експлуатаційних дільниць, фахівців міжрайонних управлінь до спеціалістів апарату та начальників відділів Деснянського БУВР.

На Чернігівщині припиняється трансляція телепрограм Суспільного мовлення в аналоговому форматі

На Чернігівщині припиняється трансляція телепрограм Суспільного мовлення в аналоговому форматі 15:34

У Чернігівській області з 21 травня Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення припинить ефірні трансляції телеканалів Суспільного мовлення («UA: Перший», «UA: Чернігів») в аналоговому форматі.

У Чернігівській області стартували роботи з поточного середнього ремонту автошляху М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі

У Чернігівській області стартували роботи з поточного середнього ремонту автошляху М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі 13:00

Інтенсивність траснпортного руху тут складає близько 7-8 тисяч авто на добу.

У Срібнянському районі пошукові групи відшукали зниклого 3-річного хлопчика

У Срібнянському районі пошукові групи відшукали зниклого 3-річного хлопчика 12:46

20 травня близько 20:00 у с. Іванківці Срібнянського району зник у невідомому напрямку з подвір'я залишений без нагляду батьків 3-річний Артем.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини