Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 04:23:59

Чернігівському державному інституту економіки і управління надано трьохмісячний термін на усунення недоліків у роботі

13.02.2012   14:14Агенцiя

Сьогодні в УНІА “УКРІНФОРМ” відбулася прес-конференція Державної інспекції навчальних закладів України (ДІНЗ) на тему: “Якість освіти у вищих навчальних закладах”.

Як повідомив Голова ДІНЗ Михайло Гончаренко, під час проведення заходів державного нагляду (контролю) першочергова увага зверталася на стан вирішення пріоритетних освітніх завдань, визначених указами Президента України, рішеннями Уряду та нормативно-розпорядчими документами МОНмолодьспорту.

“Протягом звітного періоду (вересень 2011 – лютий 2012) Держінспекцією здійснено перевірку діяльності 292 навчальних закладів у 21 регіоні України, в т. ч. 51 ВНЗ, з яких 33 державної форми власності та 18 – приватної; 43 професійно-технічних навчальних закладів, 198 загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, вивчено роботу 88 місцевих органів управління освітою”, – зазначив Михайло Гончаренко.

За його словами, якість освіти визначає місце навчального закладу в освітньому просторі та суспільстві. А одним із основних інструментів регулювання якості освітньої діяльності є механізми проведення державного нагляду (контролю). “За зверненнями народних депутатів України, громадських організацій та громадян проведено перевірки у 16 областях України та столиці, які стосувалися питань організації та прийому в 2011 році, дотримання Ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти, якості підготовки студентів, виконання умов контракту”, – розповів Михайло Гончаренко.

За результатами проведених перевірок щодо дотримання Ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти, на засіданнях ДАК анульовано ліцензії одинадцяти ВНЗ, в т. ч. п’яти вищих навчальних закладів – лише з окремих спеціальностей (Український фінансово-економічного інститут у формі товариства з обмеженою відповідальністю, Приватний ВНЗ “Київський інститут соціальних та культурних зв’язків імені Святої княгині Ольги”, Приватного ВНЗ “Інститут екології та медицини”, Приватний ВНЗ “Міжнародний медичний коледж”, Приватний ВНЗ “Західнодонбаський інститут економіки і управління” (м. Павлоград), Приватний ВНЗ “Західнодонбаський інститут економіки і управління” (для Коледжу Приватного ВНЗ “Західнодонбаський інститут економіки і управління”), ЗАТ “Львівський інститут менеджменту”, Східноукраїнськоий національний університет імені Володимира Даля для Скадовського відділення Кримського факультету, Кримська філія Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, Рівненський інститут ПАТ “Вищий навчальний заклад “Міжрегіональна академія управління персоналом”, ВНЗ “Київський славістичний університет” ЗАТ).

Водночас Михайло Гончаренко наголосив, що тим вищим навчальним закладам, які допустили незначні порушення або в яких порушення виявлені вперше, надано трьохмісячний термін на усунення недоліків у роботі. Це ПВНЗ “Хмельницький університет економіки і підприємництва”, Економічний коледж ПВНЗ “Хмельницький університет економіки і підприємництва”, Волинський інститут економіки та менеджменту, Конотопська філія Європейського університету, Кримський факультет Запорізького національного університету, Львівська комерційна академія, Чернігівський державний інститут економіки і управління, ВНЗ “Український католицький університет”.

Підбиваючи підсумки прес-конференції, Михайло Гончаренко наголосив, що “студентам ВНЗ, ліцензії яких анульовані, запропоновано продовжити навчання за їхніми спеціальностями в інших навчальних закладах України з урахуванням їхніх побажань та побажань батьків”.


Відділ взаємодії з засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.