Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 08:11:01

В прокуратурі області пройшов навчально методичний семінар

03.06.2014   07:22

В прокуратурі області пройшов навчально методичний семінар щодо організації представницької діяльності на захист інтересів держави, у тому числі у сфері державних закупівель.

Протидія нераціональному використанню бюджетних коштів є одним з головних завдань, які стоять перед органами прокуратури.

Враховуючи, що Держзакупівлі здійснюються за рахунок бюджетних коштів, тобто за гроші платників податків, методологія та порядок проведення перевірок з вказаного питання залишається актуальним.

З цією метою прокуратурою області із залученням спеціалістів Департаменту економіки облдержадміністрації та територіального відділення антимонопольного комітету України проведено навчально-методичний семінар.

Під час семінару акцентовано увагу на положеннях нового Закону України «Про здійснення державних закупівель», порядку проведення перевірок територіальним відділенням Антимонопольного комітету та прокурорами.

Звернуто увагу прокурорів на необхідності підвищення ініціативи у проведенні перевірок з вказаного питання та вжиття заходів представницького характеру.

Останні новини Чернігівщини

Верховний Суд підтримав позицію прокуратури області у спорі щодо передачі гуртожитку в м. Чернігові у комунальну власність

Верховний Суд підтримав позицію прокуратури області у спорі щодо передачі гуртожитку в м. Чернігові у комунальну власність 08:02

Як встановлено вивченням, проведеним прокуратурою області, частина гуртожитку державного житлового фонду, розташованого у місті Чернігові по проспекту Перемоги, до цього часу, незважаючи на наявність правових підстав, залишається непереданою в комунальну власність територіальної громади міста та продовжує використовуватися приватним суб’єктом господарювання.

В Носівці поліція затримала водія, який насмерть збив пішохода і зник

В Носівці поліція затримала водія, який насмерть збив пішохода і зник 07:54

Співробітники Носівського відділення поліції встановили особу водія, який збив людину та зник з місця події. Автомобіль порушника вилучено.

Ічнянський район: кошеня, яке впало у колодязь вивільнили рятувальники

Ічнянський район: кошеня, яке впало у колодязь вивільнили рятувальники 07:51

Мешканці с. Дорогинка Ічнянського району у одному з недіючих колодязів по вул. Вишневій виявили кошеня. Самостійно допомогти тварині люди не змогли, хоча й не одноразово намагалися, тож звернулися до рятувальників.

13 листопада - Міжнародний день сліпих

13 листопада - Міжнародний день сліпих 07:43

13 листопада 1745 року у Франції народився Валентин Гаюї - відомий педагог, який заснував у Парижі і Петербурзі декілька шкіл і підприємств для сліпих. За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я саме ця дата відзначається як День сліпих.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини