Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 10:49:47

Студенти побували у чернігівськкому СІЗО

25.04.2014   15:52Агенцiя

Чернігівський слідчий ізолятор управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області відвідали студенти 4-го курсу Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права ім. академіка Ю. Бугая.

Метою даної екскурсії стало практичне закріплення студентами теоретичних положень щодо проведення профілактичної роботи в органах і установах Державної пенітенціарної служби України.

Біля головного входу до ізолятора студентів зустрів заступник начальника з соціально-виховної і психологічної роботи Юрій Білоколоша. Після короткого інструктажу стосовно правил поведінки в ізоляторі та у супроводі співробітників установи студенти зайшли на територію СІЗО.
Майбутніх юристів провели коридорами з камерами, показали прогулянковий дворик. Юрій Білоколоша розповів, як ув`язнені проводять час на прогулянках, після чого учасники екскурсії попрямували до кімнат побачень.

Далі студенти відвідали камери, в яких утримуються неповнолітні. Майбутні юристи побували в спортзалі для спецконтингенту, учбовому класі, кабінеті психолога. Запам'яталась студентам і бібліотека установи.

У відвідувачів виникали запитання про розпорядок дня ув'язнених осіб, про харчування, їх навчання та працю.
Студенти дізналися про особливу категорію ув'язнених – жінок. Окрема камера є і для тих жінок, що потрапили в ізолятор вагітними або ж з маленькими дітьми. Такі жінки і їхні діти знаходяться під наглядом медиків.

Навчальна екскурсія надовго запам'ятається студентам інституту, які закріпили на практиці знання, отримані ними теоретично при навчанні.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні 10:42

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця 10:10

Влітку в державній службі зайнятості стартував новий проект – інститут консультанта роботодавця. Щоб опанувати нові методи надання послуг роботодавцям, 18 листопада в Чернігівському обласному центрі зайнятості розпочато дводенний тренінг для фахівців служби зайнятості, які працюватимуть консультантами роботодавців. Навчання проводить доцент кафедри психології та соціальної роботи Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Людмила Бегеза.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання 09:39

Питання, які виносяться на розгляд сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, затвердила погоджувальна рада. Пленарне засідання сесії відбудеться 28 листопада.

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області 09:24

Голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко сьогодні зустрівся з новопризначеним прокурором області Андрієм Парусовим.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:14

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 листопада до 8:00 19 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини