Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 15:28:09

Конструктивна співпраця

21.12.2012   10:39

Для виконання завдань щодо наповнення бюджетів, міські податківці зосередили свої зусилля на використанні резервів сплати основних груп податків.

Федір Уляненко

Федір Уляненко

Ми не обмежуємося простим збиранням податків. Фахівці податкової інспекції турбуються, щоб суб’єктам господарювання було зручно і комфортно їх сплачувати. Тому основними є стимулююча і сервісна функція.

Так, з початку року податківцями міста досягнуто ефективних результатів із забезпечення надходжень коштів до бюджетів усіх рівнів. До зведеного бюджету мобілізовано 968,5 млн. грн., що на 102,3 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року.

Державний бюджет отримав 460,6 млн.грн., приріст до відповідного періоду 2011 року склав 13,3 млн.грн., місцевий бюджет поповнився на 507,9 млн.грн., що на 89,0 млн.грн. більше, ніж торік.

За рахунок комплексу вжитих заходів по збільшенню податкової віддачі, руйнування схем мінімізації вдалося досягти приросту надходжень з податку на додану вартість на 47,8 млн.грн. Сплата прибутку за 11 місяців поточного року становить майже 126,0 млн.грн.

Особлива увага приділяється проблемам штучної збитковості підприємств. За результатами вжитих заходів під час перевірок підприємств, попереджено несплату податку на прибуток, зменшено штучно сформовані та задекларовані у податковій звітності збитки на загальну суму майже 45 млн.грн.

Податку на доходи фізичних осіб сплачено – 358,9 млн. грн. Надходження від цього податку становлять 71% від загальних надходжень до місцевого бюджету.

Прагнення до взаємодії з платниками на засадах партнерства, без перебільшення, відіграє вирішальну роль у діяльності податківців.

Одним із заходів підвищення рівня добровільної сплати податків є формування у суспільстві негативного ставлення до суб’єктів господарювання, які ухиляються від виконання своїх зобов’язань, та до тих громадян, у кого статки не відповідають задекларованим доходам.

Федір Уляненко, начальник ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Чоловік відповідатиме перед судом за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян

Чоловік відповідатиме перед судом за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян 13:43

Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян (ч. 1 ст. 259 КК України).

Упродовж доби вогнеборці ліквідували 9 пожеж у природних екосистемах

Упродовж доби вогнеборці ліквідували 9 пожеж у природних екосистемах 13:28

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 9 пожеж, що виникли у природних екологічних системах на території Бахмацького, Бобровицького, Варвинського, Ічнянського, Прилуцького та Чернігівського районів.

Відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка

Відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка "З посмішкою про світ автомобілів" 13:05

17 жовтня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка «З посмішкою про світ автомобілів», присвяченої Дню автомобіліста.

British American Tobacco зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі

British American Tobacco зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі "В.А.Т.-Прилуки" 12:57

Компанія звернулася за допомогою до місцевої влади. Генеральний директор "В.А.Т.-Прилуки" Артем Скрипка заявив, що прийняті Верховною Радою поправки до законопроекту №1049 роблять виробництво сигарет нерентабельним.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:51

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.