Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 жовтня, 01:12:11

У Чернігові здається в оренду приміщення залізничного вокзалу

30.07.2012   13:47Агенцiя

Про це повідомляє сайт регіонального відділення ФДМУ по Чернігівській області. В ньому йдеться про намір передати в оренду державне нерухоме майно.

Назва об’єкта оренди, адреса:

– нежитлові приміщення першого поверху будівлі залізничного вокзалу ст. Чернігів площею 66,5 кв.м, вартість майна за незалежною оцінкою – 278 757,83 грн., мета використання – для розміщення громадських вбиралень, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 1.

Балансоутримувач – станція Чернігів Державного територіально-галузевого об’єднання “Південно-Західна залізниця” .

Заява щодо оренди об’єкту державної власності, щодо якого оприлюднене оголошення про намір передати майно в оренду, приймається протягом десяти робочих днів після публікації інформації в газеті “Відомості приватизації” №29 (722) від 18 липня 2012р.

У разі надходження двох і більше заяв на об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз.3 частини четвертої ст.9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”.

Заяви надаються в окремому конверті з написом “Заява про оренду” з зазначенням найменування та місцезнаходження об’єкта оренди.

За додатковою інформацією слід звертатися в робочі дні з 8-00 до 17-00 (перерва з 13-00до 14-00) у відділ оренди РВ ФДМУ по Чернігівській обл. за адресою: 14000, м. Чернігів, пр-кт Миру, 43, кабінети №411, 413 або за тел. (0462) 77-44-95, 77-71-83.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова 15:48

В Україні набирає обертів проект «Випробуй у безпеці», орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц 14:01

Саме це пропонували в Чернігові під час презентації національної мережі готелів та ресторанів Reikartz Hotel Group її представники.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:46

З 01.10.2019 р.здійснюється моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї 13:43

Уникнути кримінальної відповідальності жителі Чернігівщини можуть в разі звернення до поліції та добровільної здачі незареєстрованої вогнепальної, холодної зброї, набоїв та вибухівки.

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом 13:32

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян за ч.1 ст.259 КК України.