Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 грудня, 02:22:11

Ставай абонентом Інтернет-звітності і отримай численні переваги

20.07.2012   15:53

Нескінченні черги у “пік” надання звітності, напружена обстановка у коридорах податкового органу, дорога до інспекції займають багато часу і нервів?

Для того, щоб максимально скоротити кількість відвідувань податкової інспекції, платники можуть скористатися правом на надання звітності по телекомунікаційних каналах зв’язку.

Надаючи звітність в електронному вигляді платники податків отримують
– відсутність обов’язку надавати звітність на паперовому носії;
– можливість заповнювати звітність без помилок – перед відправкою файлів у податковий орган уся звітність проходить обов’язковий контроль на правильність заповнення відповідно до вимог затвердженого формату;
– можливість надавати звітність завжди за актуальними формами – оперативне оновлення програмного забезпечення, у тому числі форм звітності і засобів контролю через Інтернет, дозволяє платникові податків завжди бути у курсі змін податкового законодавства;
– підтвердження отримання звітності – після відправки звітності у податковий орган платникові податків за законодавством гарантовано отримання електронного документу “підтвердження оператора”, в якому зафіксована дата і час надання звітності;
– оперативність і точність обробки інформації – на відміну від звітності, представленої на паперовому носії, дані електронних декларацій і розрахунків розносяться по особових рахунках платника податків в автоматичному режимі. Вірогідність появи технічних помилок на стадії введення інформації у даному випадку зводиться до нуля, до того ж на практиці камеральна податкова перевірка такої звітності проходить у коротші терміни у порівнянні з “паперовими побратимами”;
– забезпечення конфіденційності – система надання податкової звітності в електронному вигляді по телекомунікаційних каналах зв’язку захищає інформацію, що міститься у спрямованих документах, від перегляду і коригування.

Процедура переходу на електронний спосіб подачі податкової звітності займає певний час, тому платники податків, які прийняли таке рішення, повинні завчасно, до настання терміну звітності, отримати сертифікати електронних ключів і укласти електронний договір з податковим органом про прийняття звітності за допомогою телекомунікаційного зв’язку.

При ДПІ у м. Чернігові ДПС діє Центр видачі безкоштовних сертифікаційних електронних ключів.

Документи для подачі заяви можна завантажити на сайті: http://www.cskidd.gov.ua.
Крім заяви для реєстрації потрібно 2 CD-диски, копія паспорта та ідентифікаційного коду (для ФО), завірені печаткою та підписом, папка-скорозшивач.

Останні новини Чернігівщини

Нова назва ЧНТУ -

Нова назва ЧНТУ - "Чернігівська політехніка". ДОКУМЕНТ 18:23

Відповідно до наказу МОНУ від 10.12.2019 № 1532 Чернігівський національний технологічний університет перейменовано у Національний університет «Чернігівська політехніка».

Відтепер гаряча вода повинна подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище ніж 75 градусів Цельсія

Відтепер гаряча вода повинна подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище ніж 75 градусів Цельсія 18:04

Уряд затвердив сьогодні відповідні правила надання послуги з постачання гарячої води, а також типові договори.

Щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській ЗОШ № 7. Офіційно

Щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській ЗОШ № 7. Офіційно 17:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській загальноосвітній школі № 7.

У Сновській громаді реалізували третій проєкт за рахунок бюджету участі-2019

У Сновській громаді реалізували третій проєкт за рахунок бюджету участі-2019 17:55

В рамках проєкту «Безпечне харчування» для Сновського навчально-виховного комплексу придбали меблі та обладнання для їдальні на суму більше 80 тис.грн, йдеться на сайті громади.

“Музика кіно” у виконанні оркестру “Філармонія”

“Музика кіно” у виконанні оркестру “Філармонія” 17:48

Більше за нього номінувався на “Оскар” лише Волт Дісней. Двадцять чотири “Греммі”, п’ять “Оскарів”, сім кінопремій Британської академії, шість “Еммі”, чотири “Золотих Глобуси”... Саме його саундтрек до “Зоряних воєн” названий Американською академією кіномистецтва кращою музикою для кіно всіх часів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини