Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 серпня, 18:08:08

Кількість малих підприємств на 10 тис. наявного населення в м.Чернігові є найбільшою в області

03.09.2018   07:39

У 2017 році в м.Чернігові фактично реалізовували продукцію, товари та надавали послуги 2675малих підприємств (48% від загальної кількості малих підприємств області), з яких переважна частина (2272, або 85%) належить до мікропідприємств.

Кількість малих підприємств на 10 тис. наявного населення в м.Чернігові є найбільшою в області –92, що майже у 2 рази перевищує регіональний показник (54 підприємства).

На малих підприємствах міста працювали майже 14 тис. осіб, що складало 35% від загальної кількості найманих працівників. У середньому на одному малому підприємстві працювали 5 осіб.
Малі підприємства обласного центру реалізували продукції (товарів, послуг) на понад 10 млрд.грн., або 45% загальнообласного обсягу.

У 2017р. малі підприємства міста отримали прибутковий фінансовий результат у сумі 419 млн.грн. Частка прибуткових малих підприємств становила 69%.


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

"На 2023 рік двадцять третя школа вже повинна відкритися", - Атрошенко 14:05

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко прокоментував ситуацію щодо перебудови загальноосвітньої школи №23. Про це говорилося на засіданні погоджувальної ради 19 серпня. Міський голова зазначив, що жодної політичної складової у цьому питанні немає.

У Чернігові встановили пам’ятну дошку Геннадію Касьянову

У Чернігові встановили пам’ятну дошку Геннадію Касьянову 13:57

На фасаді Чернігівського молодіжного театру встановлено пам’ятну дошку засновнику театру та художньому керівникові і головному режисеру Геннадію Касьянову.

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини в січні–червні 2019 року. ДОВІДКА

Зовнішня торгівля товарами Чернігівщини в січні–червні 2019 року. ДОВІДКА 13:31

У січні–червні 2019 р. Чернігівщина експортувала товарів на зовнішній ринок на 375 млн.дол. США, що на 4 млн.дол. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Щотижнева оперативна нарада при Ніжинському міському голові

Щотижнева оперативна нарада при Ніжинському міському голові 13:23

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

В музеї-заповіднику відкрилася виставка бібліотечних матеріалів до Дня державного прапора та Дня Незалежності України

В музеї-заповіднику відкрилася виставка бібліотечних матеріалів до Дня державного прапора та Дня Незалежності України 13:13

В музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського відкрилася виставка бібліотечних матеріалів до Дня державного прапора і Дня Незалежності «Державні символи України».