Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 серпня, 05:16:51

"Укрнафта" виплатила понад півмільярда гривень податкового боргу з початку року

07.06.2018   08:37Агенцiя

У період із січня по травень 2018 року ПАТ «Укрнафта» сплатило податків на суму 6,2 млрд грн, в тому числі 580 млн грн у рахунок погашення простроченого податкового боргу.

Компанія сплачує борг одночасно зі сплатою всіх поточних податкових зобов’язань. Загалом фінансовий план «Укрнафти» на 2018 рік передбачає виплату 1,2 млрд грн простроченого податкового боргу, сума якого становила 11,85 млрд грн на кінець 2017 року.

Компанія наголошує, що ризиками для погашення податкового боргу можуть стати спроби блокування спецдозволів з боку регуляторних органів, а також проблеми в системі державних аукціонів з продажу нафти, через які «Укрнафта» реалізує нафту та конденсат та на яких початкова ціна встановлюється відповідно до затвердженого державою порядку.

Минулого року більшість державних аукціонів не відбулись, що мало негативний вплив на стабільність грошового потоку компанії.

З початку поточного року не відбулись чотири з дев’яти державних аукціонів з продажу нафти та конденсату. Пропозиції «Укрнафти» щодо реформування механізму держаукціонів були реалізовані не в повному обсязі і конкуренція на них залишається обмеженою.


Довідково:

На кінець 2017 року простроченийподатковий борг ПАТ «Укрнафта» становив 11,85 млрд грн.
Цейпоказниквключаєпростроченузаборгованістьсамоїкомпанії та їїструктурнихпідрозділів, а також борг по спільнійдіяльності. Підхід «Укрнафти» до облікуподаткового боргу відповідає чинному законодавству та узгоджується з рекомендаціяминезалежногозовнішнього аудитора.
Переважнайогочастинасформуваласьвпродовж 2014-2015 років до зміни менеджменту компанії.За матеріалами прес-служби ПАТ "Укрнафта"

Останні новини Чернігівщини

25 серпня - Свято Жнив

25 серпня - Свято Жнив 09:51

Свято, про яке відомо ще зі Старого Заповіту: "... земля, що п’є дощ, який падає часто на неї, і родить рослини, добрі для тих, хто їх і вирощує, вона благословення від Бога приймає ..." (Евр.6:7). "... І свято жнив первоплоду праці твоєї, що сієш на полі. І свято збирання при закінченні року, коли ти збираєш з поля працю свою..." (Ісх.23:16).

24 серпня - День незалежності України

24 серпня - День незалежності України 09:05

Історію України прийнято відраховувати з моменту створення Київської держави в 9 столітті.