Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 03:26:04

Вилучено "пальонки" майже на 90 тисяч гривень

30.05.2012   13:05Агенцiя

У поточному місяці співробітниками податкової міліції проведено ряд заходів направлених на викриття та попередження порушень у сфері обігу підакцизних товарів, у результаті чого встановлено факт незаконної реалізації товарів вказаної категорії місцевим жителем,

який без державної реєстрації в якості суб’єкта господарювання та без спеціального дозволу (ліцензії) зі складського приміщення розташованого на території оптового ринку у м. Чернігові здійснював реалізацію спирту, лікеро-горілчаних та тютюнових виробів, які були обклеєні марками акцизного податку, що мають візуальні ознаки підробки.

Відсутність відповідних дозвільних документів на реалізацію підакцизних товарів означає не лише ухилення від сплати податків, а й ставить під сумнів якість реалізованої продукції.

Тому всю нелегальну підакцизну продукцію вилучено, а саме горілка “Пшенична” у кількості понад 1200 пляшок, вино “Кагор” – 1980 пляшок, спирт – 100 літрів, тютюнові вироби торгової марки “LM” – 330 пачок. Орієнтовна вартість вилучених товарів складає близько 90 тис. грн.

3а порушення порядку провадження господарської діяльності передбачено відповідальність у вигляді штрафу і конфіскації виявленої продукції.

Заступник начальника ГВ ПМ, Костянтин Пігенко

Останні новини Чернігівщини

На

На "Кришталі року-2019" Ніжинська міська ОТГ отримала свій "Бюджетний Оскар" 16:33

19 листопада відбулося нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості "Кришталь року-2019".

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови 16:22

«Ну що б, здавалося, слова…» – в музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулася V імпреза – літературно-музична композиція студентського поетичного театру «Словотвір».

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:10

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніна Коцур:

Ніна Коцур: "На сцені я живу" 13:05

Ім'я заслуженої артистки естрадного мистецтва України Ніни Коцур чернігівські шанувальники хорової та естрадної пісні вимовляють із захопленням. 35 років, як співає вона на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.