Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 03:42:46

Турбота про літнє оздоровлення дітей

14.05.2012   11:48Агенцiя

Днями, у Чернігові, в приміщенні виконавчої дирекції обласного відділення Фонду, відбулася нарада за участю директорів міської і міжрайонних виконавчих дирекцій відділення та керівників дитячих закладів оздоровлення області, на якій було розглянуто ряд питань, у тому числі: про фінансування оздоровлення дітей у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду в 2012 році та про підсумки виконання бюджету обласного відділення Фонду за І квартал 2012 року.

Основну увагу керівників робочих органів відділення та закладів оздоровлення було зосереджено на необхідності спрацювати так, щоб жодна копійка не повернулася у вигляді економії статті видатків передбачених для оздоровлення дітей. На поточний рік в бюджеті відділення передбачено 6,3 млн. грн. для фінансової участі в дитячій оздоровчій компанії. В середньому на зміну передбачається 37 грн. на один людино-день в межах граничних витрат для харчування та 3 грн. на культмасове і медичне обслуговування. Сумарно 40 грн. на день. Це є позитивом для закладів, оскільки дозволяє всі витрати, в тому числі на харчування, проводити в середньому на зміну. Одночасно, правлінням відділення Фонду дозволено проводити часткове фінансування оздоровчої зміни не менше 14 днів.

На нараді йшлося і про шляхи досягнення виконання планів оздоровлення дітей влітку поточного року. Для цього необхідно відпрацювати всі шляхи залучення коштів Фонду для фінансування оздоровчого процесу. Це можливо або через роботодавців, які займаються оздоровленням дітей своїх працівників, або шляхом фінансування безпосередньо оздоровчих закладів на підставі укладених угод. Для закладів – це найбільш вигідний механізм. Водночас необхідно вжити спільних заходів для забезпечення фінансової участі Фонду в оздоровленні кожної дитини, що буде відпочивати в таборах області та реалізації запланованих графіків їх роботи. Директорам робочих органів відділення треба переглянути заплановані шляхи реалізації оздоровчої кампанії в частині використання потужностей місцевих таборів, керівникам закладів оздоровлення докласти зусиль для того, щоб реальна потужність закладів максимально наближалась до фактичних результатів, у тому числі при фінансовій підтримці відділення Фонду. Окрім того, збільшення середньої тривалості оздоровчої зміни (в окремих таборах до 21 – 22 днів) веде до подорожчання путівок, що не завжди виправдовує себе. Адже всім очевидно, що основний інвестор в оздоровленні дітей є їх власні батьки. Тому, при зміні у 21 день батькам доведеться сплатити 1800 грн. і навіть більше. Це явно не підйомні кошти. Отже, керівникам окремих закладів оздоровлення варто було б переглянути тривалість змін в бік зменшення.

В ході обговорення питання учасники наради обмінялися думками та внесли пропозиції щодо шляхів покращення роботи по оздоровленню дітей області влітку поточного року.
Нарада пройшла під головуванням директора виконавчої дирекції Савича П.І., який і підвів підсумки наради.

Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування
з тимчасової втрати працездатності

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини