Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 листопада, 12:49:04

Кількісний та якісний склад найманих працівників Чернігівщини у 2011 році. ДОВІДКА

29.04.2012   08:39

На кінець 2011 р. на підприємствах, в установах та організаціях області (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) було зайнято 232,2 тис. штатних працівників.

qq

qq

За статевою ознакою облікова кількість жінок перевищила кількість чоловіків і склала 56,7%.

Традиційно чоловічими сферами прикладання праці залишалися лісове господарство (84,4%), рибальство, рибництво (80,7%) та будівництво (80,3%). Жіноча праця більш поширена в охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги (82,9%), у сфері діяльності готелів та ресторанів (80,5%), освіті (77,0%), фінансовій діяльності (74,3%).

Аналіз даних щодо розподілу найманих працівників за окремими віковими групами свідчить, що на кінець 2011 р. на підприємствах було задіяно 63,6 тис. молодих працівників (у віці 15-34 роки), або кожен четвертий працюючий.

Кількість працівників передпенсійного віку на кінець 2011 р. становила 32,0 тис. осіб. Серед них майже дві третини (61,1%) – жінки.
Кількість працюючих пенсіонерів в області на кінець минулого року становила 39,2 тис. осіб (16,9%). З них 67,3% призначено пенсію за віком, майже кожному четвертому – з інвалідності, решті – за вислугу років.

Частка жінок, які знаходилися у відпустках у зв’язку з вагітністю та пологами становила 0,5%.

На кінець минулого року кількість працівників із вищою освітою всіх рівнів становила 122,7 тис. осіб, або кожен другий працюючий. З повною вищою освітою працювало 65,3 тис. осіб, з них 1,0 тис. – мали наукову ступінь (1,5%).

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині проводять капітальні ремонти закладів освіти із застосуванням енергозберігаючих технологій

На Чернігівщині проводять капітальні ремонти закладів освіти із застосуванням енергозберігаючих технологій 12:43

Сьогодні в державі здійснюється низка заходів з термомодернізації закладів освіти. Держархбудінспекція не залишається осторонь і в межах повноважень долучається до реалізації таких проектів.

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології

Представники Держпродспоживслужби вивчали інформаційні технології 12:18

Про формування планів протиепізоотичних заходів профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин на 2020 рік з використанням спеціального програмного забезпечення та активізацію процесу ідентифікації і реєстрації тварин йшлося під час наради в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:59

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:47

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 19 листопада до 8:00 20 листопада 2019 року.

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн

Чернігів піднімає планку мінімальної нарахованої зарплати працівникам усіх структур міста до 5,5 тис. грн 08:37

Місто Чернігів з початку наступного року встановлює мінімальні зарплати з нарахуваннями для всіх категорій працівників – що на комунальних підприємствах, що в бюджетній сфері – на рівні 5 з половиною тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини