Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 09:30:30

У Чернігові на одне вогнище соціальної напруги стає менше

10.08.2016   14:37Агенцiя

З липня цього року після кількарічної перерви почало відновлюватись будівництво багатоквартирного дому збанкрутілого підприємства-забудовника ПАТ «БК «Домобудівник».

Кілька десятків чернігівських сімей, які заплатили за свої майбутні квартири наперед, знову мають надію і готуються до новосіль.

9 серпня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко побував на підприємстві, де відновлено виробництво стінових панелей для цього дому, та на самому будівельному майданчику за адресою вул. Глібова-Красносільського, 2. Там він поспілкувався з журналістами та з майбутніми мешканцями.

У ході цих зустрічей мер міста розповів їм про шлях до порятунку підприємства, пошуки інвестора та бачення майбутнього.

Владислав Атрошенко:
- Усього в цьому будинку 90 квартир різного планування, і не збудовано було 40 з них. Тепер десятки людей отримають своє житло.

Далі інвестор планує переоснащення виробництва для випуску більш сучасних плит. Логістика дозволяє йому випускати їх як для Чернігова, так і для Києва та Київської області. Якщо справи підуть так я планується, тут будуть працювати 500 чоловік. Це буде базове виробництво.

Костянтин Рудь:
- Панельне домобудування в Чернігові на базі цього виробництва збережеться, але панельні будинки стануть зовсім іншими. Наприклад, у тому, що стосується енергозбереження. Сьогодні люди, які живуть у наших сучасних будинках, платять за опалення 4 гривні на квадратний метр. Тобто квартира у 100 м² за зиму сплатила 400 грн. Так, буде дорожчати газ, але вони сплатять 800 грн. Це металопластикові вікна, це вентильований фасад, яких у будинках тут ще не було, це індивідуальне опалення. Ми будемо рухатися вперед, і ви побачите зовсім іншу якість будинків.

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.