Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 19:57:52

Про підготовку змін до показників обласного бюджету на 2016 рік

18.01.2016   11:10Агенцiя

З метою приведення обсягів міжбюджетних трансфертів з державного бюджету обласному бюджету у відповідність до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» згідно зі статтею 77 Бюджетного кодексу України зараз готуються зміни до показників обласного бюджету на поточний рік для винесення цього питання на розгляд сесії обласної ради.

Зокрема порівняно з 2015 роком обсяг медичної субвенції з держбюджету збільшено для обласного бюджету на 30,2 мільйона гривень (+6,1%), на придбання медикаментів і виробів медичного призначення для забезпечення швидкої медичної допомоги – на 833,8 тисячі гривень (+21,8%).

Водночас суму освітньої субвенції зменшено на 14,3 мільйона гривень (-9,4%). Це викликано зменшенням єдиного соціального внеску на заробітну плату з 36,3% до 22,0%. Суму субвенції також зменшено на придбання витратних матеріалів для медичних закладів – на 3,3 тисячі гривень (-0,7%), а також базову дотацію – на 14,3 мільйона гривень (-31%). Відмінено субвенцію з державного бюджету на підготовку робітничих кадрів. У 2016 році заклади профтехосвіти утримуватимуться за рахунок власних доходів місцевих бюджетів (вісім закладів – з обласного бюджету, десять – з бюджетів міст Чернігова, Ніжина та Прилук).

Також, у зв’язку із зменшенням розміру єдиного соціального внеску з 36,3% до 22,0% (майже в 1,7 рази), будуть внесені відповідні зміни до бюджетних призначень головних розпорядників коштів обласного бюджету.

У результаті змін у податковому законодавстві доходи загального фонду обласного бюджету збільшуються на 35,3 мільйона гривень за рахунок:

● збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб внаслідок застосування єдиної ставки оподаткування – 18% (замість 15% та 20%);

● скасування єдиного соціального внеску, що утримується із заробітної плати працівників у розмірі 3,6% (збільшується база оподаткування податком на доходи фізичних осіб);

● збільшення надходжень рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування, в результаті збільшення ставок рентної плати.

Разом з тим, з 1 січня 2016 року екологічний податок зараховується до спеціального фонду. Тому доходи загального фонду обласного бюджету зменшуються на 14,7 мільйона гривень. Одночасно на цю суму збільшуються доходи спеціального фонду.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини