Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 15:25:30

Головний пріоритет податкової міліції

14.03.2012   09:45Агенцiя

Головним пріоритетом у діяльності податкової міліції є наповнення держа-вної скарбниці, сплата до бюджету податків, які мали бути сплачені добровіль-но відповідно до вимог чинного законодавства.

Так, у березні поточного року співробітниками податкової міліції встанов-лено факт організації незаконного пункту з купівлі та зберігання брухту кольо-рових металів громадянином міста Чернігова.
 
На момент перевірки будь-які дозвільні документи на проведення госпо-дарської діяльності у вказаній сфері були відсутні. Зафіксовано 12 тон брухту кольорових металів орієнтовною вартістю 120 тис. грн., а також обладнання, яке використовувалося при прийомі металобрухту. Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 165 тис. грн.

За порушення законодавства у сфері обігу металобрухту передбачена кри-мінальна відповідальність за ст. 213 Кримінального кодексу України, у вигляді покарання штрафом від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів гро-мадян або громадськими роботами від 100 до 200 годин.


Костянтин Пігенко, заступник начальника ГВ ПМ ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Чоловік відповідатиме перед судом за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян

Чоловік відповідатиме перед судом за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян 13:43

Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян (ч. 1 ст. 259 КК України).

Упродовж доби вогнеборці ліквідували 9 пожеж у природних екосистемах

Упродовж доби вогнеборці ліквідували 9 пожеж у природних екосистемах 13:28

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 9 пожеж, що виникли у природних екологічних системах на території Бахмацького, Бобровицького, Варвинського, Ічнянського, Прилуцького та Чернігівського районів.

Відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка

Відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка "З посмішкою про світ автомобілів" 13:05

17 жовтня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка «З посмішкою про світ автомобілів», присвяченої Дню автомобіліста.

British American Tobacco зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі

British American Tobacco зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі "В.А.Т.-Прилуки" 12:57

Компанія звернулася за допомогою до місцевої влади. Генеральний директор "В.А.Т.-Прилуки" Артем Скрипка заявив, що прийняті Верховною Радою поправки до законопроекту №1049 роблять виробництво сигарет нерентабельним.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:51

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.