Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 03:33:28

Дорога коштом сільради

02.10.2015   12:27

Мощенська сільська рада Городнянського району за власні кошти поклала 311 м добротного асфальту дороги в селі.

Ще донедавна центральною вулицею села проїхати було важко. Яма на ямі. Тепер дорогу,  зроблену в Мощенці за кошти сільської ради, сміливо можна вважати першою ластівкою майбутніх змін.

Торік на рахунку Мощенської сільської ради назбиралася чималенька сума. Як витратити її найдоцільніше, на благо всієї громади? Одностайним рішенням сесії сільської ради від  22 вересня 2014 року депутати вирішили зробити капітальний ремонт ділянки дороги по вулиці Леніна, яка була в найгіршому стані.  Замовили проектно­кошторисну документацію, отримали дозвіл. Загалом, дорога коштувала 326 тисяч 305 гривень.

Через півроку документи на 320 метрів асфальтової дороги  були готові. Залишалося тільки очікувати  сезону для дорожніх робіт. За роботу взялося Чернігівське шляхобудівельне управління № 14. Його працівники нещодавно добре трудилися в Городні, а тоді перейшли в Мощенку. Спочатку  два  дні готували  дорогу – обробляли її спеціальною сумішшю зі смоли, розрівнювали грейдером. Потім іще два дні покривали асфальтно­бетонною сумішшю.

Останнім часом усе подорожчало. Тонна асфальту стала дорожчою  на 190 гривень. Тож коштів вистачило  на 311 метрів замість 320. Зате залишалася якість.  Працівники Чернігівського автодору дають гарантію Мощенській дорозі на п’ять років. А як нею не їздитимуть лісовози – додайте ще кілька!

Залатати ямки на дорозі перед новим асфальтом допоміг інвестор. СТОВ «Мощенський» виділило на ці потреби 10 000 гривень.

Анастасія Немирова, ДЕСНЯНСЬКА ПРАВДА

Останні новини Чернігівщини

На

На "Кришталі року-2019" Ніжинська міська ОТГ отримала свій "Бюджетний Оскар" 16:33

19 листопада відбулося нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості "Кришталь року-2019".

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови 16:22

«Ну що б, здавалося, слова…» – в музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулася V імпреза – літературно-музична композиція студентського поетичного театру «Словотвір».

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:10

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніна Коцур:

Ніна Коцур: "На сцені я живу" 13:05

Ім'я заслуженої артистки естрадного мистецтва України Ніни Коцур чернігівські шанувальники хорової та естрадної пісні вимовляють із захопленням. 35 років, як співає вона на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.