Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 11:00:44

Профспілкам доведеться повернути "Брянськ" державі

07.08.2015   10:45Агенцiя

Верховним Судом України підтверджено право держави на нерухоме майно, незаконно відчужене профспілками

Ще досі в судах виборюється право держави на профспілкове майно, незаконно передане у двотисячних роках у приватну власність.
 
Незважаючи на те, що правонаступники профспілок колишнього СРСР намагаються через усі судові інстанції довести, що саме вони є повноправними власниками нерухомості, свою правову державницьку позицію вже неодноразово висловлював Верховний Суд України, який  виходив з того, що Верховною Радою України майно підприємств, установ та організацій колишнього СРСР, у т.ч. і майно професійних спілок, передано до державної власності.
 
Ухвалою вищої судової інстанції 30.06.2015 підтримано позицію прокуратури області про повернення у державну власність в особі Фонду державного майна України об’єкти нерухомості турготелю «Брянськ» по     вул. Шевченка, 103 у м. Чернігові.
 
Нагадуємо, що ще у 2000 році на підставі незаконного рішення виконкому Чернігівської міської ради спірне приміщення було передано у приватну власність закритому акціонерному товариству по туризму та екскурсіях «Укрпрофтур».
 
Судовий спір тривав більше 4 років. На сьогодні по справі винесено остаточне законне рішення.

Останні новини Чернігівщини

Які дороги ремонтували цього року на Чернігівщині. ВІДЕО

Які дороги ремонтували цього року на Чернігівщині. ВІДЕО 10:59

Сезон активних дорожніх робіт уже закінчився. Всі заплановані проєкти практично реалізовані, далі — роботи виключно в режимі аварійної ліквідації. Куди спрямували кошти — поінформував на брифінгу в облдержадміністрації начальник Управління капітального будівництва ОДА Андрій Тишина.

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні 10:42

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця 10:10

Влітку в державній службі зайнятості стартував новий проект – інститут консультанта роботодавця. Щоб опанувати нові методи надання послуг роботодавцям, 18 листопада в Чернігівському обласному центрі зайнятості розпочато дводенний тренінг для фахівців служби зайнятості, які працюватимуть консультантами роботодавців. Навчання проводить доцент кафедри психології та соціальної роботи Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Людмила Бегеза.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання 09:39

Питання, які виносяться на розгляд сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, затвердила погоджувальна рада. Пленарне засідання сесії відбудеться 28 листопада.

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області 09:24

Голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко сьогодні зустрівся з новопризначеним прокурором області Андрієм Парусовим.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини