Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 05:35:53

Нове українське підприємство з виробництва готової картоплі може замінити імпорт цієї продукції

17.06.2015   15:33Агенцiя

На Чернігівщини працюватиме унікальне виробництво картоплі, яке постачатиме вже готову продукцію українським та міжнародним клієнтам.

Виробляти картоплю, яку споживають у популярних закладах харчування (картопля фрі, по-селянськи), будуть на підприємстві «Корпорація «Інтерагросистема», що знаходиться у місті Мена Чернігівської області. Сировину забезпечуватимуть наші місцеві фермери. Про це повідомив координатор Ради регіонального розвитку області Сергій Березенко. – Це унікальне виробництво, аналогів якому сьогодні немає в Україні. Підприємство продаватиме за кордон не просто картоплю, а вже готову продукцію. Можливо, у перспективі матимемо власну менську торгову марку, товари під якою можна буде купувати в магазинах як України, так і інших країн світу, - розповів Сергій Березенко.

Він також зауважив, що запуск виробництва створить додаткові робочі місця для жителів навколишніх сіл. Окрім цього, сировину для «Корпорації «Інтерагросистема» вирощуватимуть фермери з усіх районів Чернігівщини. – По-суті створюється міжгалузева співпраця. Фермери забезпечують виробника картоплею, за що отримуватимуть хороші прибутки та матимуть стимул працювати в майбутньому.

За словами директора закритого акціонерного товариства «Корпорація Інтерагросистема» Сергія Юхименка, сьогодні по всій країні споживається 18 тисяч тон продукції, 11 з яких припадає на мережі закладів Макдональдс. Уся продукція завозиться з-за кордону, переважно з Польщі. Тому виробництво картоплі на Чернігівщині дозволить фактично відмовитись від імпорту. – Зараз ми готові виробляти 15 тисяч тон продукції на рік, але в майбутньому плануємо збільшити обсяги виробництва, - пояснив Сергій Юхименко. – Плануємо, збирати 35-40 тон сировини з гектару. Така «планка» дозволяє фермерам отримати суттєві доходи та забезпечити нас необхідною сировиною.

Сана Бойко

PR
 

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини