Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 15:20:02

Правом на податкову знижку вже скористався 831 чернігівець

04.04.2015   10:18

З початку 2015 року 1354 мешканці Чернігова подали декларації про майновий стан і доходи, щоб скористатися правом на податкову знижку. За поданими деклараціями чернігівцям у встановлений законодавством термін буде повернуто 967,8 млн. грн. раніше сплаченого податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомив заступник начальника ДПІ у м. Чернігові Володимир Мехед.

Нагадаємо, що право на податкову знижку мають ті громадяни,  котрі сплачували протягом минулого року за навчання у ВУЗах чи технікумах, здійснювали внески у недержавні пенсійні фонди, страхували себе або членів сім’ї, перераховували кошти у вигляді пожертвувань або благодійних внесків, всиновлювали дітей, погашали відсотки по іпотечному кредиту тощо. Важливо, що право на отримання податкової знижки діє упродовж усього 2015 року за 2014 рік. Якщо платник податку в поточному році  не скористається ним, то у  2016 за 2014 рік він не зможете претендувати на повернення коштів.

Для того щоб подати декларацію, не обов'язково особисто відвідувати податкову інспекцію. Декларацію  про майновий стан і доходи можна надіслати дистанційно в електронному вигляді. Для такого способу відправки документу платнику потрібно  мати програмне забезпечення і ключі електронного цифрового підпису. Все це можна отримати безкоштовно у відділі реєстрації користувачів за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса 28, кім.14. Довідки за телефоном (0462) 77-49-27.

Щоб заповнити декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді достатньо в рядку веб-браузера, де прописується Інтернет-адреса ввести: http://ch.sfs.gov.ua та обрати розділ «Декларування он-лайн». Зайшовши в цей розділ, ви можете заповнити декларацію, зберегти її для відправки в електронному вигляді, зберегти щоб роздрукувати та направити поштою, або особисто принести в інспекцію.

У Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові створено усі умови для того, щоб чернігівці могли зручно, комфортно і швидко задекларувати доходи.

Традиційно у період кампанії декларування інспекція працює у посиленому режимі. Кожен відвідувач ЦОПу може подати декларацію, проконсультуватися стосовно правильності її заповнення або отримати будь-яку іншу послугу. Для працюючих мешканців міста передбачена можливість подати декларацію у вихідний день або у вечірні години. Роботу Центру обслуговування платників інспекції подовжено: у робочі дні – 9.00 год. до 19.00 години,  у суботу – 9.00 год. до 16.00 години.

Останні новини Чернігівщини

Чоловік відповідатиме перед судом за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян

Чоловік відповідатиме перед судом за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян 13:43

Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян (ч. 1 ст. 259 КК України).

Упродовж доби вогнеборці ліквідували 9 пожеж у природних екосистемах

Упродовж доби вогнеборці ліквідували 9 пожеж у природних екосистемах 13:28

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 9 пожеж, що виникли у природних екологічних системах на території Бахмацького, Бобровицького, Варвинського, Ічнянського, Прилуцького та Чернігівського районів.

Відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка

Відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка "З посмішкою про світ автомобілів" 13:05

17 жовтня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки Віктора Зінченка «З посмішкою про світ автомобілів», присвяченої Дню автомобіліста.

British American Tobacco зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі

British American Tobacco зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі "В.А.Т.-Прилуки" 12:57

Компанія звернулася за допомогою до місцевої влади. Генеральний директор "В.А.Т.-Прилуки" Артем Скрипка заявив, що прийняті Верховною Радою поправки до законопроекту №1049 роблять виробництво сигарет нерентабельним.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:51

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.