Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 червня, 01:56:00

Робоча група з підготовки Програми підвищення конкурентоспроможності Чернігівщини провела своє чергове засідання

24.10.2014   07:50

23 жовтня відбулося засідання робочої групи з підготовки Програми підвищення конкурентоспроможності області. В ньому взяли участь голова обласної ради Микола Звєрєв, в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, науковий керівник «Інституту інтелектуальних інвестицій» Валентин Підвисоцький і директор Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Олег Міщенко.

Звертаючись до присутніх, Микола Звєрєв, зазначив, що реалізуючи практичну частину підготовки Програми, згідно з протокольними дорученнями, прийнятими нещодавно на розширеному засіданні робочої групи, він звернувся до Прем'єр-міністра України та до відповідних інституцій з проханням підтримати ідеї і концепцію підготовки Програми конкурентоспроможності Чернігівської області.

- На сьогодні вже є певні напрацювання на інтелектуальному та теоретичному рівнях, які можуть зробити серйозний прорив в соціальному і економічному розвитку Чернігівської області, - наголосив голова обласної ради.

Керівник також зауважив, що співпраця обласної ради з обласною державною адміністрацією вже дає позитивні результати. Фахівці Департаменту інвестиційного розвитку та комунальних підприємств, яким доручено виконувати конкретні завдання щодо залучення інвестицій в Чернігівську область, працюють сьогодні в районах, зустрічаються з їх керівниками та напрацьовують конкретні пропозиції щодо залучення інвестицій в позабюджетну сферу. Ця робота продовжуватиметься, і протягом трьох наступних тижнів напрацьовуватиметься матеріал, з яким в подальшому необхідно вийти на рішення Уряду та відповідних інституцій.

Валентин Підвисоцький наголосив у своєму виступі, що фахівцями проведено детальний аналіз стану в області індексу людського розвитку у порівнянні з іншими регіонами, а також зроблено перші спроби оцінити різницю по індексу людського розвитку між районами. По-суті - це головний показник, до якого необхідно рухатись. Заодно вже здійснений попередній аналіз фінансового стану області з точки зору покриття соціальних, гуманітарних, енергетичних потреб, які на сьогодні знаходяться в кризовому стані.

За словами наукового керівника «Інституту інтелектуальних інвестицій», необхідно зробити все для того, аби в розробці Програми взяли участь якомога більше громадян, науковців, освітян, бізнесменів Чернігівщини. Це має бути справжня «народна стратегія».

 

Останні новини Чернігівщини

На території Валу археологи виявили фортифікаційні споруди XVIII століття

На території Валу археологи виявили фортифікаційні споруди XVIII століття 17:56

У Чернігові продовжуються роботи з капітального ремонту «нижньої» частини Валу. Зокрема, тут відбувається укладання нових підземних мереж, а також робітники розпочали облаштовувати доріжки.

Представники приєднаних сільських рад дізналися про

Представники приєднаних сільських рад дізналися про "перші кроки" після виборів 17:14

Темі «Перші кроки ОТГ після виборів» для громад, в яких відбулося приєднання до існуючих ОТГ, був присвячений навчальний семінар, який відбувся у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону.

Валерій Куліч - партнер сказав треба?

Валерій Куліч - партнер сказав треба? 16:53

Саме так можна розцінювати те, що найбільш рейтинговий кандидат серед мажоритарників по 205 округу так довго затримувався із початком власної виборчої кампанії і майже місяць був у режимі "очікування".

На Чернігівщині за минулу добу ліквідовано 8 пожеж, що сталися внаслідок необережного поводження громадян з вогнем

На Чернігівщині за минулу добу ліквідовано 8 пожеж, що сталися внаслідок необережного поводження громадян з вогнем 16:21

Упродовж минулої доби на Чернігівщині пожежно-рятувальними підрозділами ліквідовано 8 пожеж сухої трави та сміття, в результаті чого вогнем пройдено понад 6 га відкритих територій.

Чернігівська поліція оперативно затримала

Чернігівська поліція оперативно затримала "мінера" вокзалів 16:19

Поліція Чернігова оперативно затримала чоловіка, який вирішив посеред ночі «замінувати» залізничний та автобусний вокзали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини