Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 червня, 02:00:46

Альтернативна реальність пасажирських перевезень в Чернігові

20.10.2014   12:00Агенцiя

16 жовтня 2014 року в дискусійному клубі «Експертна думка пройшло обговорення проблем перевезень на пасажирському транспорті на в Чернігові.

Приводом для зібрання послужила недавня акція протесту, коли перевізники вивели на площу близько 50 автобусів з вимогою передати Управління транспортом назад в ЖКГ, компенсувати перевезення пільгових категорій населення та підняти тарифи на перевезення по області, повідомив Медведський Станіслав Броніславович – голова Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація перевізників». До того ж були вимоги заборонити так звані «нелегальні маршрути».

Саме перевізників, котрі організували дану зустріч з пресою, називали  «нелегалами» на дорогах. Але поняття «нелегальний» в сфері транспорту немає. Здійснювати пасажироперевезення може суб’єкт підприємницької діяльності, що зареєстрований на території України, має ліцензію, офіційно працевлаштованих робітників, а тому статус «нелегального» перевізника є юридично невірним.

Павленко Олексій Григорович або, як називають його конкуренти, «головний нелегальний перевізник Чернігівщини», запропонував поняття «альтернативні перевезення», альтернативні радянщині, що панує в так званих «офіційних перевізників» де, на відміну від транспорту альтернативних, немає жодних умов для комфортного проїзду пасажирів.
Також Олексій Павленко нагадав, що до 2010 року маршрути області обслуговували фізичні особи підприємці, після ж розпочалася політика монополізації, котрою, за словами виступаючих, прямо чи опосередковано керували  "легальні  перевізники"за  допомогою міських чиновників. Іншим перевізникам, пропонувалося або здавати в оренду свій транспорт та щодня платити фіксовані суми за користування маршрутами, або їх лишали маршруту та ліцензії.

У перевізників виникає лише одне питання, чому в ситуації, коли вони платять податки, забезпечують робочі місця і надають якісні послуги, їх називають «нелегалами». Може через те, що вони, на відміну від «офіційних», працюють на самоокупність, ведуть чесну бухгалтерію та не отримують жодної копійки дотацій?
Своє законне право працювати підприємці готові відстоювати і натхненні революцією гідності не збираються відступати.

Останні новини Чернігівщини

На території Валу археологи виявили фортифікаційні споруди XVIII століття

На території Валу археологи виявили фортифікаційні споруди XVIII століття 17:56

У Чернігові продовжуються роботи з капітального ремонту «нижньої» частини Валу. Зокрема, тут відбувається укладання нових підземних мереж, а також робітники розпочали облаштовувати доріжки.

Представники приєднаних сільських рад дізналися про

Представники приєднаних сільських рад дізналися про "перші кроки" після виборів 17:14

Темі «Перші кроки ОТГ після виборів» для громад, в яких відбулося приєднання до існуючих ОТГ, був присвячений навчальний семінар, який відбувся у Чернігівському Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону.

Валерій Куліч - партнер сказав треба?

Валерій Куліч - партнер сказав треба? 16:53

Саме так можна розцінювати те, що найбільш рейтинговий кандидат серед мажоритарників по 205 округу так довго затримувався із початком власної виборчої кампанії і майже місяць був у режимі "очікування".

На Чернігівщині за минулу добу ліквідовано 8 пожеж, що сталися внаслідок необережного поводження громадян з вогнем

На Чернігівщині за минулу добу ліквідовано 8 пожеж, що сталися внаслідок необережного поводження громадян з вогнем 16:21

Упродовж минулої доби на Чернігівщині пожежно-рятувальними підрозділами ліквідовано 8 пожеж сухої трави та сміття, в результаті чого вогнем пройдено понад 6 га відкритих територій.

Чернігівська поліція оперативно затримала

Чернігівська поліція оперативно затримала "мінера" вокзалів 16:19

Поліція Чернігова оперативно затримала чоловіка, який вирішив посеред ночі «замінувати» залізничний та автобусний вокзали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини