Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 06:08:51

Проведено аналіз змін до галузевих стандартів з ціноутворення

11.09.2014   12:01Агенцiя

10 вересня працівники інвестиційно-кошторисного відділу Служби автомобільних доріг у Чернігівській області взяли участь у безкоштовному інтернет-семінарі (вебінарі) «Кошторисне ціноутворення у дорожньому господарстві».

У зв’язку із набуттям чинності з 1 серпня 2014 року змін до галузевих стандартів з ціноутворення, у ході вебінару, проведеного Державним агентством автомобільних доріг України, проаналізовано зміни та нововведення до ресурсних кошторисних норм на виконання дорожніх робіт, експлуатації дорожніх машин та механізмів, особливості їх розрахунку; презентовано інформаційно-довідкову систему «БУДСТАНДАРТ:УКРАВТОДОР» - електронну бібліотеку нормативних документів.

Завдяки формату інтернет-семінару спеціалісти, що відповідають за питання кошторисного ціноутворення служб автодоріг у всіх областях змогли взяти участь у зазначеному заході без відриву від виробництва, безпосередньо на своєму робочому місці.

Останні новини Чернігівщини

На

На "Кришталі року-2019" Ніжинська міська ОТГ отримала свій "Бюджетний Оскар" 16:33

19 листопада відбулося нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості "Кришталь року-2019".

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови 16:22

«Ну що б, здавалося, слова…» – в музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулася V імпреза – літературно-музична композиція студентського поетичного театру «Словотвір».

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:10

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніна Коцур:

Ніна Коцур: "На сцені я живу" 13:05

Ім'я заслуженої артистки естрадного мистецтва України Ніни Коцур чернігівські шанувальники хорової та естрадної пісні вимовляють із захопленням. 35 років, як співає вона на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.