Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 10:58:45

Понад 829,7 млн. грн. єдиного соціального внеску надійшло від платників Чернігова

11.09.2014   10:58Агенцiя

«За вісім місяців поточного року понад 829,7 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування сплатили чернігівські платники. Цей показник більш ніж на 16,5 мільйонів гривень перевищує відповідний минулорічний період»,- повідомив заступник начальника ДПІ у м. Чернігові Володимир Мехед.

Таких результатів надходжень ЄСВ вдалося досягти завдяки постійній цілеспрямованій роботі з роботодавцями щодо бази, об’єкту та термінів сплати внеску. Крім цього, фахівцями інспекції проводиться роз’яснювальна робота щодо переваг добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Так, на 1 вересня 2014 року укладено 233 договори на добровільну участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Надходження від даної категорії платників склали 989,9 тисяч гривень.

Всього у обласному центрі 3 тисячі платників ЄСВ підприємств-юридичних осіб та понад 7 тисяч СГД - фізичних осіб. Вони використовують найману працю близько 172,8 тисяч громадян, переважна більшість з яких – майже 167 тисяч – працюють у суб'єктів господарювання – юридичних осіб.

«Своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань та інші виплати. Кожен громадянин повинен усвідомлювати, що офіційні працевлаштування та зарплата сьогодні – це гідне пенсійне забезпечення у майбутньому»,- зазначив Володимир Мехед.

Для платників в інспекції створені умови для зручного звітування з ЄСВ. Так, із загальної кількості поданих звітів майже 71% надіслано в електронному вигляді за допомогою мережі Інтернет. Для он-лайн-звітування платникам необхідно завантажити з Інтернет-ресурсів відповідне програмне забезпечення та отримати безкоштовно електронний цифровий підпис у відділі реєстрації користувачів за адресою: вул.Кирпоноса, б. 28, 1-й поверх, кім.14.

Крім того нагадуємо, що 22 вересня поточного року - останній день подання звітних документів роботодавцями та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за серпень .

Інформаційно-комунікаційний сектор ДПІ у м. Чернігові
 

Останні новини Чернігівщини

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні

Деснянські військові – кращі в номінації авторської пісні 10:42

Гурт «Бойовий акорд» 169 навчального центру з селища Десна Чернігівської області став переможцем 5-го Міжнародного фестивалю військової авторської пісні в рамках проекту «І все-таки ми там були!».

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця

Служба зайнятості навчає консультантів роботодавця 10:10

Влітку в державній службі зайнятості стартував новий проект – інститут консультанта роботодавця. Щоб опанувати нові методи надання послуг роботодавцям, 18 листопада в Чернігівському обласному центрі зайнятості розпочато дводенний тренінг для фахівців служби зайнятості, які працюватимуть консультантами роботодавців. Навчання проводить доцент кафедри психології та соціальної роботи Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості Людмила Бегеза.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання 09:39

Питання, які виносяться на розгляд сорок восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, затвердила погоджувальна рада. Пленарне засідання сесії відбудеться 28 листопада.

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області

Голова ОДА провів робочу зустріч з новим прокурором області 09:24

Голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко сьогодні зустрівся з новопризначеним прокурором області Андрієм Парусовим.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:14

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 18 листопада до 8:00 19 листопада 2019 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини