Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 01:26:27

На Чернігівщині дорожниками все більше впроваджуються сучасні технології ремонту доріг.

02.09.2014   11:38Агенцiя

В умовах недофінансування дорожньої галузі рішення нагальної проблеми термінового поліпшення експлуатаційного стану покриття автодоріг, 90 % якого має деформації, є пріоритетний напрямок впровадження сучасних технологій і матеріалів.

Особливо актуальне це питання для доріг Чернігівщини які забезпечують рух міжнародного транзитного транспорту за межі України через 5 міжнародних автомобільних пропускних пунктів і перевезення значних обсягів сільгосппродукції, лісопереробної та нафтогазовидобувної промисловості (а це 40% великоваговий вантажний автотранспорт).

Обмеженість часу для проведення робіт з ліквідації дефектів покриття в умовах значного недофінансування, змусило Службу звернутись до сучасних технологій з застосуванням на автомобільній дорозі державного значення Р-67 Чернігів –Ніжин-Прилуки-Пирятин, у Куликівкі, вперше в Україні сучасних новітніх технологій “Гарячий ремікс +” та “Мультимак”.

Вищезазначена ділянка за своїм станом покриття потребує негайного ремонту.

Технологія “Гарячий ремікс +” полягає в наступному:
на ширині захватки 4,5 метра проводиться нагрівання покриття до температури 240 градусів, зрихленням на глибину до 4-8 см, перемішуванні отриманої регенеруючої суміші з добавками (незначною кількістю чорного щебеню), розподіленні, укладанні та попередньому ущільненні однорідної регенерованої суміші з забезпеченням необхідної рівності та проектних похилів покриття за один прохід термопрофілювального комплексу. Подальше ущільнення проводиться комплексом котків.

Роботи виконуються технологічним автопоїздом німецької фірми ВІРЖЕН.

Технологія “Мультимак”- це технологія, яка передбачає улаштування тонкошарового покриття з литих емульсійно-мінеральних сумішей машиною "Мультимак" в один шар.
Основна перевага сучасних технологій “Гарячий ремікс +” та “Мультимак”, що вони суттєво підвищують якість доріг і одночасно забезпечують високий економічний ефект з безвідходність виробництва.

За сприятливих погодних умов до кінця тижня, роботи з відновлення покриття для забезпечення комфортних та безпечних умов руху, будуть завершені.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.