Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 жовтня, 01:07:24

Менське хлібоприймальне підприємство оновило обладнання

04.06.2014   07:32Агенцiя

Підприємство закупило два нових транспортери та ковшово-шнековий навантажувачі Готуючись до нового маркетингового року філія ПАТ «ДПЗКУ» Менське хлібоприймальне підприємство суттєво оновила обладнання.

Про це повідомляє прес-служба компанії з посиланням на директора філії Івана Лашка.
«Підприємство закупило два нових транспортери та ковшово-шнековий навантажувач, — розповів керівник філії, — це надасть можливість більш повно використовувати зернові склади напільного зберігання та оптимізує процес навантажувально-розвантажувальних робіт».

Він зауважив також, що завдяки закупівлі таких пристроїв пересувної механізації ємність зберігання зерна у немеханізованих складах підвищується в декілька разів.
Іван Лашко розповів, що кожного року контрагенти користуються все більш сучасною технікою, орендують для перевезення зерновози європейського стандарту, тож, щоб відповідати новим тенденціям та сучасним вимогам, підприємствам держкорпорації необхідно проводити дообладнання. За словами директора, сьогодні завдяки новим закупівлям пересувної техніки та сучасному стрічковому транспортеру філія матиме змогу відвантажувати у немеханізований склад сорок тонн збіжжя лише за півгодини.

За словами директора, Менське хлібоприймальне підприємство вже законтрактувало для Чернігівського відділення міжнародної компанії «Сан Ін Бев» майже 3 тисячі тонн ячменю майбутнього урожаю. «Ми вже третій рік закриваємо потреби цього підприємства у матеріалах, до складу яких не входить солод -—розповів керівник, — Восени приймаємо від їхніх постачальників з Чернігівської, Кіровоградської, Полтавської, Київської областей зерно, а протягом року - відвантажуємо. Компанія «Сан Ін Бев» працювала з різними приватними елеваторами, але перевагу віддала саме нашій філії. У подальшому ми плануємо нарощувати обсяги».

«Наше ставлення до державних потужностей — приклад того, що підприємства, якщо підтримувати їх в доброму технічному стані, можуть бути надійними партнерами західних компаній та успішно конкурувати із приватними структурами», — підсумував директор.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова

Патрульні співпрацюють з автошколами Чернігова 15:48

В Україні набирає обертів проект «Випробуй у безпеці», орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц

Кар'єра і навчання разом з Рейкарц 14:01

Саме це пропонували в Чернігові під час презентації національної мережі готелів та ресторанів Reikartz Hotel Group її представники.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:46

З 01.10.2019 р.здійснюється моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї

Поліція закликає громадян добровільно роззброїтися в рамках місячника добровільної здачі зброї 13:43

Уникнути кримінальної відповідальності жителі Чернігівщини можуть в разі звернення до поліції та добровільної здачі незареєстрованої вогнепальної, холодної зброї, набоїв та вибухівки.

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом

Неправдиві повідомлення про вибухівку тягнуть кримінальну відповідальність за законом 13:32

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом завідомо неправдивого повідомлення про загрозу безпеці громадян за ч.1 ст.259 КК України.