Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 01:00:34

Результати роботи у сфері моніторингу ризикових операцій та державних закупівель за січень-березень 2014 року

06.05.2014   10:40Агенцiя

За результатами аналізу державних закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) упродовж січня – березня 2014 року Держфінінспекцією в Чернігівській області попереджено зайвих витрат державних коштів у сфері держзакупівель на загальну суму майже 4,4 млн грн.

Так, через виявлені фінансові порушення було відмінено конкурсні торги на загальну суму 3,1 млн грн, попереджено витрат державних коштів на закупівлю товарів, робіт та послуг шляхом внесення змін до документації конкурсних торгів на суму 1,3 млн гривень.

Як повідомлялося, для зменшення втручання в діяльність суб’єктів господарювання Держфінінспекцією в Чернігівській області здійснюється підхід до планування контрольно-ревізійної роботи та відбору об’єктів контролю на підставі оцінки ризиків допущення фінансових порушень, моніторингу ризикових операцій, інформації зі ЗМІ, звернень громадян і телефонів довіри Держфінінспекції в Чернігівській області та її територіальних підрозділів.

Довідково. За результатами аналізу державних закупівель 2013 року Держфінінспекцією в Чернігівській області попереджено зайвих витрат на закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти (без виходу на об’єкт контролю) на загальну суму 31,7 млн гривень.

При цьому, відповідна робота проводиться виключно шляхом запиту та аналізу документів без виходу на об’єкти контролю, що дозволяє значною мірою реалізувати визначений курс з дерегулювання та зменшення кількості контрольних заходів. Водночас відповідна робота з підконтрольними установами має також значний подальший профілактичний характер, оскільки при направленні відповідних листів підприємствам, установам та організаціям роз’яснюється зміст допущених порушень законодавства у сфері закупівель та надаються пропозиції щодо їх усунення, що сприяє недопущенню аналогічних порушень у подальшій роботі.

Інна Жукова, завідувач сектору Держфінінспекції в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини