Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 06:11:29

Кожне восьме підприємство харчової промисловості Чернігівщини займалося інноваційною діяльністю

14.10.2011   06:26

Підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів в останні роки займають домінуюче положення в промисловості області. За 2010 р. вони реалізували майже половину загального обсягу продукції промисловості. Частка продукції підприємств із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів області в Україні незначна (2,9%).

При цьому в області виробляється 7,7% від загального обсягу в Україні макаронних виробів,  8% жирних сирів, 7% вершкового масла, 4,5% етилового неденатурованого спирту, 2,2% цукру бурякового тощо.

У цій галузі зайнято 11,7 тис. осіб, або майже чверть (24,7%) від загальної чисельності працюючих у промисловому виробництві.

На розвиток підприємств із виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів із початку 2011 р. спрямовано 161 млн.грн. інвестицій в основний капітал (52,6% усіх інвестицій промисловості). Іноземні інвестиції станом на 1 липня п.р. становили 47,2 млн.дол. США, або 48% від загального обсягу прямих іноземних інвестицій в області.

Кожне восьме підприємство харчової промисловості упродовж 2010 р. займалося інноваційною діяльністю. Ними впроваджено 4 нових технологічних процеси та освоєно виробництво 2 інноваційних видів продукції. Обсяг реалізації інноваційної продукції становив 985 млн.грн. (18% загального обсягу продукції), 36,8% якої відвантажено за межі України.

З початку року підприємства харчової промисловості реалізували продукції на суму 3,8 млрд.грн. За цей період суттєво зросло виробництво соняшникової олії, жирних сирів, макаронних виробів, цукру тощо.
 

Останні новини Чернігівщини

На

На "Кришталі року-2019" Ніжинська міська ОТГ отримала свій "Бюджетний Оскар" 16:33

19 листопада відбулося нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості "Кришталь року-2019".

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови 16:22

«Ну що б, здавалося, слова…» – в музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулася V імпреза – літературно-музична композиція студентського поетичного театру «Словотвір».

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:10

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніна Коцур:

Ніна Коцур: "На сцені я живу" 13:05

Ім'я заслуженої артистки естрадного мистецтва України Ніни Коцур чернігівські шанувальники хорової та естрадної пісні вимовляють із захопленням. 35 років, як співає вона на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.