Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 9 грудня, 11:51:00

Павлоградська фірма привезла школам Куликівського району вугілля, яке не гріє

02.12.2013   11:14Агенцiя

Суд зобов’язав ПП “Лібра-Трейд” повернути відділу освіти Куликівської районної державної адміністрації 151 тис грн., які освітяни переплатили за менш якісне вугілля.

Про це свідчить постанова Вищого господарського суду України від 20 листопада.

Куликівська РДА закупила у фірми кам’яне вугілля на 2012 рік – 50 тонн марки ДГР (0-200) за ціною 1560 грн. за тонну і 290 т вугілля АС (6-13) за ціною 1798 грн. за тонну. Загалом було куплено вугілля на 599 тис грн.

Фірма поставила вугілля, яке відрізнялося від заявленого на торгах. Лабораторний аналіз встановив, що теплота згорання поставленого вугілля по всіх школах та відділу освіти менше, ніж фірма вказала у документації. За даними Держфінінспекції, відділ освіти переплатив за вугілля 151 тис грн.

Голова відділу освіти Куликівської РДА Людмила Анюховська, яка прийняла це вугілля, оштрафована на 3 тис грн. У свою чергу “Лібра-Трейд” має повернути РДА 151 тис грн.

Засновником і директором ПП “Лібра-Трейд” (Павлоград, Дніпропетровська обл.) є Ігор Глуховченко. Статутний фонд підприємства становить 100 грн.

Наші гроші

Останні новини Чернігівщини

Медзаклади первинної ланки шести районів області отримали спеціальний автотранспорт

Медзаклади первинної ланки шести районів області отримали спеціальний автотранспорт 09:38

Ще 12 нових автомобілів «Renault Duster» отримали центри первинної медико-санітарної допомоги Чернігівщини.

У Талалаївській об’єднаній громаді відкрили

У Талалаївській об’єднаній громаді відкрили "Інклюзивно-ресурсний центр" 08:42

У новій комунальній установі будуть опікуватися дітьми з особливими освітніми потребами. У штаті «Інклюзивно-ресурсного центру» є вчитель-логопед, дефектолог та практичний психолог, зазначено на сайті громади.

Чернігівці вчилися встановленню справедливості щодо репресованих комуністичним режимом

Чернігівці вчилися встановленню справедливості щодо репресованих комуністичним режимом 08:35

«Проблематика і досягнення процесу реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму» — під такою назвою 7 грудня у Києві проведено семінар, який організували Український інститут національної пам’яті та Національна комісія з реабілітації репресованих — жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років, за участю чернігівців.

ТОВ

ТОВ "ТРАНС ЛАЙН ГРУП" знайшов працівників У Ріпках 08:17

Нещодавно у пошуках майстрів, водіїв автотранспортних засобів та дорожніх робітників до Ріпкинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості звернувся чернігівський роботодавець ТОВ «ТРАНС ЛАЙН ГРУП».

Іво Бобул: концерт на сцені Філармонійного центру

Іво Бобул: концерт на сцені Філармонійного центру 08:07

Народний артист України Іво Бобул 7 грудня з сольним концертом виступив перед чернігівськими глядачами на сцені обласного філармонійного центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини