Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 03:54:16

Ніжин: заборгованість зменшується

03.08.2013   11:43Агенцiя

30 липня в малому залі Ніжинської міської ради проведено чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати з керівниками підприємств - боржників.

Засідання відбулося під головуванням заступника міського голови Світлани Роговинської  та за участю представників міжрайонної прокуратури, управління праці та соціального захисту населення, відділу економіки Ніжинської міської ради, управління пенсійного фонду України у м. Ніжині та Ніжинському районі, податкової інспекції, управління статистики. 

Під час зустрічі заступник міського голови поінформувала, що станом на 01.07.2013 р. заборгованість із заробітної плати становила 3,2  млн. грн.   При цьому в місті окреслилася позитивна динаміка погашення заборгованості. Якщо на 01.01.2013 року сума боргу складала 3,7 млн грн, то на 01.07.2013 – 3,2 млн грн. У червні загальна сума невиплаченої заробітної плати скоротилася на 0,3 млн грн або на 8,4 %,  до початку року – зменшилася на 0,5 млн грн або на 13,5 %. Із кола підприємств-боржників вийшов  ПАТ «Завод «Ніжинсільмаш».

Однак, як наголосила  Світлана Роговинська, ослаблювати контроль за процесом у цій сфері не можна, оскільки керівниками п’яти підприємств ще не виконано взятих на себе соціальних зобов’язань перед найманими працівниками щодо своєчасності виплати заробітної плати та не погашено борги. Керівники повинні добре усвідомити, що за законом заробітна плата має фінансово забезпечуватись першочергово, а потім – усе інше.

На засіданні керівники підприємств доповіли про нагальні проблеми, які перешкоджають погашенню боргів. Представники міської комісії наголосили на дотриманні графіків погашення заборгованості й перспективах суттєвого зменшення заборгованості та сплати боргів до бюджету.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини