Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 21:16:48

Комусь недоплачували, а комусь переплачували

05.12.2011   12:04Агенцiя

При плановій ревізії фінансово-господарської діяльності Новгород-Сіверської центральної районної лікарні за 2009 – 2011 рр. Контрольно-ревізійне управління в Чернігівській області виявило порушень що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 250 тис. грн.

Зокрема, ревізія встановила, що нарахування заробітної плати проводилося з порушенням нормативно-правових актів. Внаслідок цього працівники середньої ланки недоотримали належних їм виплат у сумі 27 тис. грн. Разом з тим керівництву лікарні було безпідставно нараховано і виплачено премій на суму 29 тис. грн. Всього ж переплати заробітної плати, виявлені під час цього контрольного заходу, склали майже 85 тис. грн.

Крім того, ревізія виявила факти незаконного покриття за рахунок бюджетних коштів витрат госпрозрахункових структурних підрозділів на суму майже 80 тис. грн.

За результатами ревізії на трьох посадових осіб ЦРЛ складено протоколи про адміністративну відповідальність за статтею 164-2 КУпАП.

Для повного усунення виявлених порушень головному лікарю направлені відповідні вимоги, а до установи застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Про результати контрольного заходу поінформовано прокуратуру Новгород-Сіверського району та голову Новгород-Сіверської районної державної адміністрації.

Прес-служба КРУ в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.