Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 19:40:01

Про роботу ліфтового управління у Чернігові

14.02.2013   08:19

Про роботу ліфтового управління №5 приватного акціонерного товариства "Отіс" у 2012 році” на розширеній міській нараді інформував начальник Олександр Лапкіс.

На сьогоднішній день діє понад 20 нормативно-правових актів щодо ліфтів, які найчастіше суперечать одне одному, зазначив О. Лапкіс. На його думку, їх необхідно привести у відповідність до європейських норм експлуатації ліфтів.

Зокрема, найбільш актуальна проблема – це обмеження експлуатації ліфтів 25-роками. Адже, зупинка ліфта за терміном експлуатації, а не за технічним станом, вважає начальник підприємства, не доречна. Необхідно законодавчо переходити на систему планово-попереджувальних ремонтів. Крім того, він зазначив, що на виконання вказаної Програми щодо зупинки всіх ліфтів, які відпрацювали 25 років, в Україні знадобиться 5-6 млрд. грн. Для Чернігова на сьогодні потрібно 24 млн. грн., й кожного року витрати збільшуються, адже ліфтовий парк старіє.

З 1 січня 2013 року на баланс підприємства передані ліфти ЖЕУ-2. За словами начальника підприємства, найбільша проблема підприємства – велика заборгованість за технічне обслуговування і капітальний ремонт. Ціни за технічне обслуговування ліфтів були складені у 2007 році, отже це негативно впливає на технічний та естетичний стан ліфтів міста.

О. Лапкіс також навів дані соціологічного опитування, проведеного Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень щодо якості роботи ліфтів у чернігівських будинках. Серед опитаних 57 % оцінили роботу ліфтів як добру, 26 % - як задовільну, погану – 7 %, вкрай незадовільну – 5 %, відмінну – 3 %, не визначились – 2 %.

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини