Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 00:54:24

Харчопереробна галузь у 2012 році забезпечила позитивну динаміку виробництва

06.02.2013   08:36Агенцiя

За підсумками 2012 року у харчовій галузі, яка є пріоритетною для регіону, індекс виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів становить 102,4%. Про це повідомили в прес-службі Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Бисквитное печенье Савоярди

Бисквитное печенье Савоярди

За словами начальника відділу харчової та переробної промисловості Головного управління агропромислового розвитку Галини Сич, таких результатів вдалося досягти, у першу чергу, за рахунок зростання виробництва з перероблення та консервування овочів і фруктів в 1,8 рази; крохмалю і крохмалепродуктів у 1,3 рази, а також виробництва нерафінованої олії та жирів, солоду та пива.

Збільшено обсяги випуску м’яса яловичини та телятини свіжої чи охолодженої, рибних продуктів, вершків, молока обробленого рідкого, масла вершкового, кисломолочних продуктів, сухого молока, круп та інших продуктів.

Розвиток харчової промисловості є важливим для задоволення споживчого попиту на внутрішньому ринку України і забезпечення продовольчої безпеки держави.

Так, задля забезпечення стабільного виробництва за 9 місяців 2012 року у харчопереробну галузь залучено 78,1 млн. грн. інвестицій, з яких найбільше коштів було залучено у розвиток молокопереробної промисловості – 20,9 млн. грн.

Зокрема, на ПАТ “Ічнянський молочно-консервний комбінат” встановлено унікальне обладнання, виготовлене провідними виробниками Німеччини та Франції, що не має аналогів в Україні, запрацювала лінія з виробництва ультрапастеризованого молока та згущеного молока преміум-класу. Також введено в дію міні-цех з виробництва продукції з незбираного молока на ТОВ “Прилуцький хлібодар”.

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини