Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 19:48:02

Стартував "КОРОВЕЛЬ-2012". ФОТОрепортаж

20.07.2012   18:22

Цього року вже вдванадцяте на території Чернігівського району поблизу села Шестовиця зібралися цінителі відродження слов`яно-варязької культури з Києва, Чернігова, Донецька, Вінниці, Путівля, Чернівців та Мінська. Вони приїхали, щоб стати учасниками Міжнародного фестивалю слов`яно-варязької культури та історичного фехтування «Коровель – 2012», який проходить з 19 по 22 липня.

«Коровель – 2012»

«Коровель – 2012»

20 липня відбулось офіційне відкриття заходу, в якому взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації, керівник фракції Партії регіонів в обласній раді Станіслав Прокопенко, академік Національної Академії наук України, директор інституту археології Національної Академії наук України, професор Петро Толочко, начальник управління освіти та науки облдержадміністрації, депутат обласної ради Анатолій Заліський, голова райдержадміністрації Микола Кудрик, директор інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка Олександр Коваленко, голова Чернігівської федерації історичного фехтування Геннадій Обушний та інші.

Почесні гості у своїх виступах відмічали велике значення цього заходу не лише для області, а й для України в цілому, адже «Коровель» – символ зародження державності Київської Русі, символ того, що на зорі створення древньоруської держави великою і значною була роль і нашого регіону. Також вони теплими словами привітали з відкриттям гостей та учасників фестивалю та побажали успіхів в змаганнях.

До цьогорічної програми фестивалю увійшли змагання з історичного багатоборства (метання важкої зброї, стрільба з лука, біг); турнір «щит-меч»; конкурси на кращий історичний жіночий і чоловічий костюм; різноманітні показові виступи; численні майстер- класи від умільців і багато іншого.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини