Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 грудня, 20:46:55

Перший ювілей “Світу”

20.07.2012   08:09Агенцiя

Відзначила свій перший невеличкий ювілей обласна газета “Світ”. Це в своєму роді унікальне для Чернігівщини видання, тому ми зустрілися з нагоди ювілею з засновником і редактором газети. Її фактично власними силами створив відомий журналіст Петро Антоненко. Спілкування з ним допомагає розібратися, що відбувається в засобах масової інформації і в суспільстві України загалом.

Обласну газету “Світ” створив практично самотужки Петро Антоненко – журналіст із 40-літнім стажем, відомий як багаторічний редактор газети “Сіверщина”. Тепер він вирішив видавати таку газету, якою вона з точки зору автора взагалі має бути. Тобто хоча, можливо, й траплятимуться помилки та невдачі, але буде головне – інформація й аналітика; і зовсім не буде головних недоліків сучасної преси – а їх журналіст називає три.

Засновник нової газети має моральне право критично аналізувати сучасні ЗМІ вже хоча б тому, що своє видання зумів зробити практично незалежним – на нього витрачає або власні кошти, або спонсора – при тому, що той не висуває жодних умов щодо змісту газети. Якщо тільки такі умови будуть поставлені, журналіст припинить з ним співпрацю, розповідає Петро Антоненко. Це унікальний для сучасної преси досвід.

Так з’явилася змога друкувати журналістські розслідування і аналітичні статті про суспільно-політичну ситуацію – це допомагає читачам зрозуміти, що відбувається в країні. З кожним аналітиком, чиї статті розміщуються у виданні, редактор має особисту домовленість – а часто це відомі й авторитетні експерти. До того ж на сторінках газети відроджуються майже зниклі жанри і рубрики: літературні сторінки, новини культурно-мистецького життя.

Вийшло вже 10 номерів газети, спочатку на 8-ми, потім на 12-ти, а останні номери вже на 16-ти сторінках. Оскільки простору для творчості, як бачимо, вистачає, а проект не комерційний, то редактор запрошує до співпраці тих, хто бажає насамперед висловитися і не завжди має на це змогу.

http://chodtrk.com.ua/?p=4856

Останні новини Чернігівщини

5 простих способів позбутися зимової депресії

5 простих способів позбутися зимової депресії 15:43

Зима – це не тільки радісний час, коли ми можемо насолоджуватися снігом, катанням на лижах та веселими святами, а й час, коли зимова депресія може непомітно підкрастися до когось із нас.

10 способів генерувати проривні ідеї

10 способів генерувати проривні ідеї 15:34

Художник Сальвадор Далі, щоб «спіймати» натхнення, використовував метод ложки або ключа: тримав предмет у руках, дрімаючи в кріслі чи за столом, в очікуванні, коли засне, впустить предмет, той впаде в тарілку на підлозі і різко розбудить митця. Саме в такий момент – між сном та реальністю – інтуїція особливо активна.

Міжнародний день чаю: цікаві факти про цей  напій

Міжнародний день чаю: цікаві факти про цей напій 15:27

Зігрітися чаєм, зустрітися за чашкою чаю... Чаювання - це ритуал, привід для зустрічі або розмови. Ми знаємо, що чай буває білий, чорний, зелений, духмяний та запашний. А що ще відомо про цей напій?

Смачні рецепти вихідного дня: бісквіт з лимонним кремом

Смачні рецепти вихідного дня: бісквіт з лимонним кремом 15:11

Шифоновый бисквит всегда получается очень пористым и пышным, этим он напоминает кекс. У него достаточно нейтральный вкус, поэтому ему необходимо яркое сопровождение. С этой задачей прекрасно справляется крем с выразительным лимонным вкусом.

Гороскоп на тиждень з 16 до 22 грудня

Гороскоп на тиждень з 16 до 22 грудня 15:02

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 до 22 грудня 2019 року