Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 жовтня, 17:03:28

Про Гетьманську столицю

14.06.2018   09:37

14 червня 1993 року, двадцять п’ять років тому, народився Національний історико-культурний заповідник "Гетьманська столиця", що засвідчила постанова Кабінету Міністрів за №445. Всього лише 25…, а такий насичений шлях...

Батурин сьогодні пробуджує українця, допомагає осмислити себе, свою країну, своє місце і свою роль... Важливо, що Батурин пробуджує зійти з позиції спостерігача, спонукає стати учасником, а може і творцем! Відроджуючи Батурин Президент Віктор Ющенко саме цю міссію покладав на Гетьманську столицю.

Заповідник "Гетьманська столиця" в свої двадцять п’ять - це 35 пам’яток архітектури, археології, садово-паркового мистецтва, історії, це унікальні пам’ятники роботи кращих українських скульпутрів, це п’ять змістовних і сучасних музеїв, це багатотисячна колекція музейних предметів, це сотні вагомих наукових досліджень, це тисячі науково-просвітницьких заходів, це сотні тисяч відвідувачів щорічно, це десятки гектарів доглянутих територій, це тисяча гетьманських троянд...

«Гетьманська столиця» - це і потужний колектив патріотів і професіоналів, який гідно несе імена Гетьманів і справи їх до українців, який щодня піклується про те, щоб жив і процвітав Батурин - гордість і любов нашої України!

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 11 пожеж 15:21

Упродовж минулої доби в підрозділах Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини на чергуванні перебувало 187 чоловік особового складу, 59 одиниць основної та спеціальної техніки.

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності

Господарський суд області призначив судову експертизу прав інтелектуальної власності 14:43

У провадженні Господарського суду Чернігівської області знаходиться справа № 927/94/19 за позовом DTEK HOLDINGS LIMITED (ДТЕК ХОЛДІНГС ЛІМІТЕД), за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: Державної фіскальної служби України, до BLACKBERRY LIMITED (Блекберрі Лімітед) та фізичної особи – підприємця Антоненко Олександра Володимировича про припинення порушення прав інтелектуальної власності.

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО

Представниця списку ТОП-100 успішних жінок читала в Чернігові свої вірші. ВІДЕО 12:23

З «Оптикою Бога» прийшла до чернігівських студентів письменниця та видавчиня, яка увійшла до ТОП-100 найуспішніших жінок України - Мар’яна Савка. Вона стала однією з учасниць міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Литаври».

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 12:03

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції у вересні 2019 р. в області, як і в Україні, становив 100,7%.

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів

Переможцями голосування в чернігівському Бюджеті участі-2019 стали 12 великих і 13 малих проектів 11:48

Проекти-переможці цьогорічного голосування в Бюджеті участі оголошені та затверджені робочою групою 15 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини